Tłumaczenia
Dąbrowa Górnicza

Jeżeli poszukujesz poprawnych i terminowych tłumaczeń w Dąbrowie Górniczej – zadzwoń do nas. Wszystkim Klientom zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, wykonane zgodnie z ustalonym wcześniej terminem. Tłumaczenia stworzone przez naszych wykwalifikowanych tłumaczy, którzy realizują zlecenia w wielu językach, przygotowywane są z ogromną starannością i zapewniają 100% satysfakcji.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Dąbrowie Górniczej - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Poza korzystną ceną gwarantujemy także pełen zakres realizowanych usług, m.in. tłumaczenia pisemne, przysięgłe i biznesowe . Wszystkie zlecenia będą wykonane z ogromną dokładnością i tak szybko, jak tego wymagasz.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki długoletniemu doświadczeniu naszych tłumaczy i ich dużym umiejętnościom, możemy zagwarantować Państwu przekłady aż w 50 różnych językach. Tłumaczenia zawsze realizujemy sprawnie, szybko i na czas. Nasze biuro nie boi się wymagających zadań – każde zlecenie jest wykonywane w systemie ciągłym, dzięki czemu dajemy klientom pewność perfekcyjnej usługi! Naszą propozycję kierujemy do wszystkich firm i osób, które szukają w Dąbrowie Górniczej pomocy profesjonalnego tłumacza.

Wiedząc, jak istotny jest profesjonalizm oraz umiejętność bezbłędnego odwzorowania sensu różnego rodzaju tekstów, nasi specjaliści zwracają uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy element tłumaczonych artykułów. Ta kwestia jest bardzo ważna w przypadku dokumentów wymagających tłumaczenia przysięgłego. U nas zyskują Państwo pewność, że każdy przygotowany przekład charakteryzować się będzie znakomitą jakością i dokładnością. Zaufało nam już wiele osób mieszkających w Dąbrowie Górniczej – Ciebie również zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przekażemy Ci całkowitą wycenę w zaledwie 15 minut otwarcia Twojego maila wysłanego za pomocą formularza lub po rozmowie telefonicznej. Jeśli sprawa dotyczy natomiast tłumaczeń klasycznych, z góry oferujemy interesującą dla klientów opcję rozliczenia na bazie ilości słów w tłumaczonym dokumencie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Żeby nasz zespół mógł przesłać Ci cenę, którą proponujemy za przygotowanie danego tłumaczenia, prześlij nam swój plik z tekstem (w dowolnym formacie). Jeśli chciałbyś dostarczyć nam istotne zastrzeżenia, wypełnij specjalny formularz do tego przeznaczony.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po zrealizowaniu wyżej wymienionych kroków wyślemy Ci wiadomość z wyceną oraz terminem realizacji zlecenia. Jeżeli zaakceptujesz naszą propozycję, przystąpimy do wykonania tłumaczenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Następnie jeden z naszych tłumaczy, dysponujący właściwymi kwalifikacjami do zrealizowania Twojego zlecenia, wykona przekład w ustalonym przez nas terminie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dodatkowo, klienci otrzymują tłumaczenia przysięgłe drogą pocztową. W przypadku pozostałych dokumentów, gotowy plik jest widoczny w określonym terminie w specjalnym panelu oraz jest wysyłany wiadomością e-mail. Jeżeli klient wymaga jeszcze większej precyzji, do przekładu tekstów można zamówić zawodowego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Świetnie przełożymy na język obcy każdy dokument, biorąc pod uwagę wszelkie niuanse w tym jego ogólny charakter. Wyróżniają nas bardzo korzystne ceny, połączone ze znakomitą jakością wykonywanych tłumaczeń. Zaletą naszego biura jest również darmowa wycena zlecenia oraz natychmiastowa realizacja usługi.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zapewniamy perfekcyjne tłumaczenia dokumentacji sądowych, świadectw, artykułów naukowych, umów biznesowych oraz wszystkich innych dokumentów, które wymagają specjalistycznego i dokładnego podejścia.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Przekazane maile tłumaczymy w niespełna godzinę, aby skutecznie wpisywać się w oczekiwania naszych zleceniodawców. W końcu żadna osoba nie zamierza czekać na odpowiedź mailową zbyt długo. W przypadku stron internetowych, przetłumaczymy każdy ich rodzaj tak, aby jak najlepiej funkcjonowały w internecie i odpowiadały standardom UX.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie znajdują się również tłumaczenia ustne, zarówno konsekutywne, jak i symultaniczne. Nasi doświadczeni specjaliści dotrą w każde z w wyznaczonych przez Ciebie miejscu, aby pomóc Ci przełamać każdą barierę językową.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Realizujemy także tłumaczenie rozmów telefonicznych. To usługa, która jest wyjątkowo sprawna i atrakcyjna cenowo. Każdą rozmowę można również nagrać i odtwarzać przy pomocy panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Współpracując z nami, masz możliwość zamówienia usług naszego doświadczonego native speakera. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy tłumacze nie zawsze wywiązują się ze swoich zadań np. ze względu na niewystarczające odniesienie się do specyfiki danego kraju. Proponowani przez nas native speakerzy posługują się zarówno wybranym językiem, jak i są zapoznani z kulturą tych części świata, w których on obowiązuje, dlatego zawsze dokonają trafnej korekty.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba naszych profesjonalnych native speakerów i tłumaczy. Każdy nasz specjalista posiada wysokie kwalifikacje, dzięki czemu oferujemy tłumaczenia najwyższej jakości.

300

użytkowników – czyli naszych usługobiorców, którzy decydują się na dalsze korzystanie z naszych usług, ponieważ są zadowoleni z efektów współpracy. Pozwól nam zachwycić również Ciebie.

25 000

zleceń – tak olbrzymia liczba pracy mówi o tym, że rynek wymaga wysokiej jakości tłumaczeń, które nasze biuro realizuje każdego dnia.

70 000 000

tyle słów przetłumaczyliśmy w naszych zleceniach pisemnych. Każdego dnia pomagamy naszym klientom w sprawnej komunikacji, niezależnie od charakteru tekstu i języka!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail