Tłumaczenia
Człuchów

Dogadamycie zajmuje się tworzeniem najwyższej jakości translacji. Naszym klientom przebywającym w Człuchowie dostarczamy także drobiazgowe i skrupulatne tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia zrealizowane przez naszych tłumaczy powstają niezwykle szybko i zawsze na czas.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Człuchowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W wachlarzu naszych usług każdy klient wyszuka opcję dopasowaną do swoich potrzeb. Przygotowujemy m.in. idealne jakościowo tłumaczenia pisemne, przysięgłe oraz przekłady mocno powiązane z tematyką biznesową. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych biur, jest nie tylko bardzo szybka finalizacja zleceń, ale także niska cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych pracowników – w tym te wymagające specjalistycznych umiejętności, czyli np. tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są bardzo wysokiej jakości. Nie zmienia to jednakże faktu, że Dogadamycie oferuje również niezwykle szybką, wręcz ekspresową, formę wykonywania zleceń. Jest to możliwe dzięki licznemu zespołowi, w skład którego wchodzą wspaniałych, współpracujących z nami translatorów i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest wyjątkowe, funkcjonuje w innej tematyce i dziedzinie, dlatego do zleceń każdorazowo wybierane są osoby najdokładniej orientujące się w wybranych kwestiach. Dzięki temu klient zyskuje pewność, że oddana treść będzie tożsama z charakterem i sensem oryginału. Specjalność naszej firmy to głównie dokładne tłumaczenia tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Człuchów to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni. Zgłoś się do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na początek możemy zaoferować nieodpłatną wycenę każdego zlecenia. Daj nam znać – do niczego Cię to nie zobowiązuje, zaś e-mail z informacją o kosztach oraz terminie wykonania zlecenia otrzymasz już po 30 minutach. W tym celu wypełnij formularz lub, jeśli preferujesz rozmowę, skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonu. Gdy w grę wchodzi zwyczajne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zasugerujemy Ci atrakcyjną cenowo opcję rozliczenia na podstawie liczby słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najlepiej ocenić czas niezbędny do zrealizowania przekładu oraz wycenić pracę, niezbędny jest nam tekst, który jest przedmiotem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz dostarczyć nam pliki w wielu rozmaitych formatach, jak również wprowadzić kilka uwag w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Poczekaj pół godziny na wiadomość o wycenie, jak również o terminie, w którym przekład może zostać zrealizowany. Jeżeli kwota i czas będą Ci odpowiadały, nasi pracownicy natychmiastowo wezmą się do pracy nad zleceniem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do realizacji każdego zadania delegowana jest osoba, posiadająca najlepszą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Prześlemy je mailowo, jak również opublikujemy w panelu Klienta na stronie, zaś osobom, które zleciły tłumaczenia przysięgłe – wyślemy przekład także tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia edycji native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmujemy się wszystkich zadań. Z uwagi na współpracę z profesjonalnymi tłumaczami, którzy zapewniają możliwość tłumaczenia tekstów w aż pięćdziesięciu różnych językach, posiadamy naprawdę bogatą ofertę. Wszystko to po absolutnie darmowej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, jak również na niesamowicie korzystnych dla klienta warunkach finansowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w przygotowywaniu doskonałych tłumaczeń przysięgłych, przekładów tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz tłumaczenia treści jakiejkolwiek strony internetowej? A może chcesz bezzwłocznie przetłumaczyć maila? Nie ma problemu! Nasi translatorzy poradzą sobie ze stronami internetowymi o każdej tematyce, za to gotowego, przełożonego e-maila otrzymasz już maksymalnie godzinę po przesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od tego, w jakim miejscu i czasie potrzebujesz tłumacza – wyślemy do Ciebie odpowiednią osobę, zarówno do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Określ wybraną lokalizację, opisz temat spotkania – jeśli jest to np. spotkanie biznesowe, wyślemy tłumacza mającego doświadczenie w danej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To bardzo szybka, tania i prosta forma tłumaczenia. Zrealizujemy ją dla Ciebie perfekcyjnie i w atrakcyjnej cenie! Każdą konwersację można również nagrać na życzenie klienta, aby potem mógł on ponownie odtwarzać ją w przeznaczonym do tego panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym wypadku chodzi korektę tekstów pod względem specyfiki danego państwa czy regionu. Realizuje ją nasz profesjonalny native speaker, który perfekcyjnie orientuje się w niuansach językowych konkretnej kultury. Jeśli chcesz dostosować treść do danego odbiorcy czy sytuacji – także jesteśmy w stanie to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tak wielu kompetentnych, zaawansowanych lingwistycznie tłumaczy i native speakerów podjęło decyzję o stałej współpracy z nami.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z przygotowanych przez nas przekładów. Ta liczba nieustannie wzrasta!

25 000

zleceń – tyle perfekcyjnie zrealizowanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które pokonywały kolejne, lingwistyczne granice.

70 000 000

tyle słów przetłumaczyli dotychczas nasi translatorzy, tworząc tym samym kolejne, znakomicie przełożone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail