Tłumaczenia
Częstochowa

Swoją ofertę kierujemy do osób z Częstochowy, które chcą, aby tłumaczenia przysięgłe były wykonane fachowo i w krótkim terminie. Tłumaczenia pisane przez nas mogą być w wielu językach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Częstochowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Świadczone przez nas usługi translatorskie, takie jak tłumaczenia przysięgłe, biznesowe, zawsze wykonywane są w określonym czasie, ich dokumentacja jest kompletna, a cena na dobrym dla klienta poziomie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jesteśmy firmą, której szeregi zasilają wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy nie tylko potrafią zrobić tłumaczenia przysięgłe na przeszło 50 języków. Przez swoje ogromne doświadczenie, są w stanie wiernie przetłumaczyć tekst, nawet jeżeli zawiera specjalistyczne dla danej branży słownictwo.

Nasze usługi są świadczone profesjonalnie, starannie i terminowo. Niezależnie od ustalonych warunków, każdorazowo wykonujemy je całościowo i na czas. Ponieważ tłumaczenia są realizowane online, z naszych usług mogą korzystać klienci z dowolnego miejsca – nie tylko z osoby z Częstochowy.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wycena tłumaczenia trwa niecałe 15 minut i można ją uzyskać po uprzednim kontakcie telefonicznym lub przesłaniu formularza. Klientom, którzy są zainteresowani klasycznymi tłumaczeniami, dajemy możliwość rozliczenia na podstawie zawartości słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Przy użyciu formularza na stronie klient dołącza pliki, które będą miały być przetłumaczone. W pustym polu może wpisać dodatkowe informacje.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Drogą elektroniczną wysyłamy do klienta dokładną wycenę oraz termin, w którym tłumaczenie może zostać wykonane. Jeżeli klient zatwierdzi przedstawione warunki, przystępujemy do robienia przekładu.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

W zależności od specyfiki tłumaczenia, zlecenie trafia do tłumacza, który posiada odpowiednie kompetencje, aby wykonać perfekcyjny przekład w określonym czasie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W ustalonym terminie klient może pobrać plik z przekładem z panelu i otrzyma wiadomość mailem. W razie potrzeby dajemy możliwość zamówienia korekty wykonanej przez native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Dzięki temu, że nasi tłumacze biegle posługują się wieloma językami i specjalizują się w różnych branżach, przetłumaczymy każdy rodzaj tekstu i dokonamy jego korekty. Wysoka jakość idzie w parze z niską ceną i szybką realizacją zlecenia.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Podejmujemy się przekładu tak specjalistycznych, jak umowy biznesowe, świadectwa, czy dokumentacja sądowa. Każde zlecenie jest przekazywane tłumaczowi, który w danej dziedzinie jest specjalistą i wychwyci wszelkie subtelności językowe.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Współczesna komunikacja nie może obyć się bez internetu, dlatego nasi klienci mogą zgłosić się do nas z tłumaczeniem strony www albo maili, których przekład jest gotowe już w godzinę.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od potrzeb klienta, doświadczony tłumacz dojedzie na wyznaczone spotkanie. Nasze usługi obejmują tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Oferujemy również tłumaczenie rozmów telefonicznych, które mogą być nagrane i umieszczone na Panelu Klienta, gdzie zainteresowany może w każdej chwili je odtworzyć. Ze względu na specyfikę tego tłumaczenia, przebiega ono szybko i jest w dobrej cenie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Patrząc na to, jak charakterystyczne słownictwo i niuanse językowe są obecne w różnych dziedzinach, dobry przekład może zrobić jedynie doświadczona osoba. Z tego względu poza wcześniej wymienionymi usługami, oferujemy opcję korekty już przetłumaczonego tekstu. Korektą zajmują się znający dany język, zwyczaje i kulturę native speakerzy.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba naszych tłumaczy i native speakerów, którzy każdego dnia mierzą się z kolejnymi tłumaczeniami.

300

właśnie tylu użytkowników zdecydowało się na współpracę z naszym biurem tłumaczeniowym.

25 000

imponująca liczba zleceń obrazuje zapotrzebowanie na fachowe tłumaczenia.

70 000 000

tyle słów zastosowaliśmy w tłumaczeniach tekstów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail