Tłumaczenia
Czerwionka-Leszczyny

Dogadamycie to biuro tłumaczeń, zajmujące się przede wszystkim przygotowywaniem najwyższej jakości tłumaczeń różnego rodzaju tekstów. W zakres naszej oferty wchodzą przede wszystkim profesjonalne tłumaczenia przysięgłe, w przypadku których zapewniamy wysokie umiejętności lingwistyczne i praktyczną wiedzę naszych tłumaczy. Zakres naszych usług jest wyjątkowo szeroki – tłumaczenia wykonujemy w aż 50 różnych językach. Działamy także w Czerwionce-Leszczynach!

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Czerwionce-Leszczynach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Najszybciej jak to możliwe i profesjonalnie przygotowujemy doskonałe tłumaczenia tekstów różnego rodzaju. Nasi translatorzy to fachowcy zajmujący się również tłumaczeniami przysięgłymi i biznesowymi. Wszystkie teksty, które nam dostarczysz zostaną ekspresowo przełożone przez naszych lingwistycznych specjalistów. Ponadto, wszystko to oferujemy w przystępnej cenie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasi tłumacze to specjaliści – wszystkie zlecenia są skrupulatnie badane przez nasz zespół, natomiast do zrealizowania konkretnego tłumaczenia dobieramy osobę, która najlepiej zna się na konkretnej tematyce oraz branży. Tłumaczenia, które dostarczamy klientom cechują się wysoką jakością wykonania. Nieustannie się rozwijamy i poszerzamy grono profesjonalnych i doświadczonych tłumaczy, którzy służą nam swym doświadczeniem i umiejętnościami. Jeżeli Czerwionka-Leszczyny to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń - skontaktuj się z nami.

Oferujemy Państwu usługi translatorskie w ponad 50 językach. W Dogadamycie zyskują Państwo gwarancję, że tłumaczenia przysięgłe, dokumenty czy umowy biznesowe będą przetłumaczone w jak najlepszy i równocześnie wyjątkowo sprawny sposób.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Podstawowym krokiem jest kontakt z naszą obsługą. Mogą Państwo skontaktować się z nami za pomocą podanego na stronie numerowi telefonu lub przez specjalnie stworzony formularz. Klasyczne tłumaczenia są najczęściej rozliczane na podstawie liczby znaków w tekście, który stanowi przedmiot zlecenia. Precyzyjna wycena odbywa się jednak za pomocą formularza – dokonamy tego w ciągu pół godziny. Cały proces jest niezobowiązujący i nieodpłatny.

Przesyłasz pliki do wyceny

Razem z wypełnionym formularzem powinieneś przesłać nam tekst, będący przedmiotem zlecenia. Można wysłać go w dowolnym formacie, a także zamieścić uwagi w odpowiednim polu dostępnym w formularzu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Kiedy otrzymamy pełne informacje i tekst, prześlemy Państwu naszą wycenę, jak i oszacujemy, ile czasu zajmie nam zrealizowanie konkretnego zlecenia. Jeśli nasza oferta zostanie zaakceptowana przez klienta, rozpoczynamy realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz translator rozpoczyna pracę nad tekstem i kończy ją w określonym terminie. Zawsze jest to osoba, której kompetencje najlepiej pasują do profilu danego zagadnienia.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym terminie udostępniamy plik z tłumaczeniem na adres e-mailowy klienta, umieszczając go jednocześnie w jego panelu Klienta. Ponadto, wszelkie tłumaczenia przysięgłe są wysyłane również pocztą, a docierają do klientów w ciągu kilku dni. Wszystkie zlecenia mogą zostać poddane dodatkowej korekcie (wykonuje ją native speaker).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wszystkie teksty,, które wychodzą spod pióra naszych tłumaczy charakteryzują się wysoką jakością i skrupulatnym przekładem, uwzględniającym charakter oraz specyfikę danego języka. Każde zlecenie wykonamy szybko, niezawodnie i po przeprowadzeniu zupełnie darmowej wyceny.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Dogadamycie gwarantuje profesjonalne tłumaczenia tekstów „zaawansowanych”, czyli świadectw, umów, dokumentów czy treści naukowych. W naszej firmie pracują osoby specjalizujące się w różnego typu tłumaczeniach.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Każdy e-mail, który zostanie do nas wysłany, zostanie przetłumaczony już w przeciągu 60 minut! Wiemy, że płynna komunikacja jest istotna, dlatego też nie ociągamy się z tłumaczeniem maili i wysyłamy je do klienta jak najszybciej. Poza tym, zajmujemy się tłumaczeniem wszelkich stron internetowych.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli potrzebujesz tłumacza na spotkanie biznesowe lub prywatne – możesz na nas liczyć. Bez względu na to, czy są to tłumaczenia konsekutywne czy symultaniczne, zapewniamy pomoc tłumacza posiadającego doświadczenie w konkretnej tematyce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Jeżeli obawiasz się zagranicznej rozmowy w obcym języku – gwarantujemy pomoc! Poza bieżącym tłumaczeniem i korzystną ceną, dajemy także możliwość nagrania tejże konwersacji i późniejszego odsłuchiwania jej dzięki panelowi Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Każdy tekst można u nas poddać edycji, która jest wykonywana przez wyspecjalizowanego native speakera. Celem korekty jest w głównej mierze dostosowanie treści do grupy odbiorców danej branży czy tematyki (np. w kontekście kulturowym danego języka).

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

grono naszych tłumaczy i native speakerów, którzy każdego dnia dbają o stworzenie jak najlepszych jakościowo tłumaczeń.

300

użytkowników – klienci Dogadamycie, którzy podjęli z nami współpracę (bardzo często niejednokrotnie!)

25 000

zleceń – właśnie tyle zleceń zrealizowaliśmy do tej pory wraz z naszym zespołem. Chętnie zajmiemy się także Twoim!

70 000 000

słowa, które dotychczas napisaliśmy w naszych tłumaczeniach. Ta potężna liczba pokazuje, jak ogromne jest zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi translatorskie.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail