Tłumaczenia
Czeladź

Dobra jakość i szybkość wykonania – to elementy, które stanowią nasz wyróżnik na rynku przedsiębiorstw translatorskich funkcjonujących w Czeladzi. Nasze tłumaczenia przysięgłe wykonujemy nie tylko szybko, ale także z absolutnym zaangażowaniem. Nasi tłumacze to fachowcy, którzy każde tłumaczenie dostarczą Państwu nie tylko w wymaganym czasie, ale także na korzystnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Czeladzi - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wachlarz naszych usług to przede wszystkim wysokiej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz rozmaite tłumaczenia pisemne. Nasze cechy to korzystne warunki współpracy i bardzo szybki termin realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z najlepszych atutów Dogadamycie jest oferowanie sprawnie i fachowo wykonanych przekładów, które nierzadko wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi tłumacze tworzą niezwykle szybkie tłumaczenia, które bez względu na krótki czas wykonania, za każdym razem wykonywane są z niezwykłą pieczołowitością i uwagą. Pracujemy w trybie ciągłym, dlatego przygotowujemy nasze teksty bez względu na godzinę lub dzień tygodnia, dlatego też oddajemy gotowe zlecenia zawsze w terminie.

W naszej ofercie możesz znaleźć przekłady tekstów różnego typu w nawet 50 różnych językach. Angażujemy do pracy doświadczonych profesjonalistów, przez co przyjmujemy również zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne typy tekstów wymagają rozmaitych kompetencji i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych przekładów za każdym razem typujemy tłumaczy o odpowiednich kompetencjach, które sprawdzą się w przypadku konkretnego zlecenia. Czeladź jest miastem, w którym szukasz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przed przystąpieniem do wykonania zlecenia, z pewnością chciałbyś wiedzieć, jakie będą pełne koszty usługi. Właśnie z tego powodu zapewniamy potencjalnym klientom możliwość wyceny wszystkich tekstów – zupełnie darmowo, za pomocą telefonu albo formularza na stronie, szybko (w 30 minut) i bez jakichkolwiek zobowiązań. Tak zwane tłumaczenia klasyczne, czyli typowe, są przeważnie wyceniane przez wzgląd na liczbę słów w danym tekście, co stanowi wyjątkowo korzystne rozwiązanie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Celem otrzymania szczegółowej wyceny, klient powinien wysłać nam plik z tekstem do przekładu. Należy to uczynić za pomocą formularza znajdującego się na stronie, który pozwala przesłać pliki w rozmaitych formatach, a w specjalnym polu można zawrzeć inne informacje dotyczące zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem wyceniamy zlecenie i szacujemy, jak szybko możemy zagwarantować Ci jego wykonanie.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli warunki będą Ci odpowiadać, dobrany do charakteru zlecenia tłumacz natychmiast zabierze się do pracy nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gotowe tłumaczenie przesyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej stronie. Co więcej, każdy tekst można poprawić. Jeśli tego chcesz, skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u doświadczonego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko w formie elektronicznej, ale także za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy za każdym razem absolutnie nieodpłatnie, oferując jednocześnie wyjątkowo dobre warunki współpracy: konkurencyjne ceny, przekład niezwykle zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach oraz ekspresowe wykonanie. Wszystko to w połączeniu z najlepszą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” tłumaczeniami, zajmujemy się również profesjonalnym przekładem trudniejszych tekstów. Nasi tłumacze podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą również tłumaczenia stron internetowych dowolnego rodzaju, jak i ekspresowe tłumaczenie e-maili (realizujemy je w maksymalnie godzinę!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli poszukujesz tłumacza znającego się na konkretnej branży, który przyjedzie w konkretne przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Zapewniamy translacje ustne konsekutywne lub symultaniczne. Dopasujemy się do Twoich wymagań.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa ekspresowa i w niskiej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeśli dany przekład nie wpisał się w kontekst czy grono odbiorców dla którego ma być skierowany, oferujemy również wprowadzenie poprawek do napisanego już tekstu. Korekty podejmie się nasz native speaker, najlepiej znający występujące niuanse i konteksty obecne w konkretnym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych zaufanych tłumaczy i native speakerów, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst był zgodny z wymaganiami klientów. Wyróżnia ich doświadczenie i niesłabnące zaangażowanie.

300

użytkowników – klienci zadowoleni z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami do dzisiaj. Sprawdź nas i przekonaj się, że warto!

25 000

zleceń – nieustannie podnosimy jakość swoich usług, dlatego odnotowujemy stale zainteresowanie i zaufanie do wykonywanych przez nas tłumaczeń. Dziękujemy!

70 000 000

czyli ilość słów, które dotychczas zostały przetłumaczone we wszystkich zrealizowanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi tłumacze czekają na więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail