Tłumaczenia
Czechowice-Dziedzice

Dobra jakość i szybkość realizacji – to cechy, które stanowią nasz wyróżnik na rynku przedsiębiorstw translatorskich funkcjonujących w Czechowicach-Dziedzicach. Nasze tłumaczenia przysięgłe realizujemy nie tylko ekspresowo, ale również z całkowitym zaangażowaniem. Nasi translatorzy to profesjonaliści, którzy każde tłumaczenie dostarczą Państwu nie tylko w wymaganym terminie, ale także na korzystnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Czechowicach-Dziedzicach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wachlarz naszych usług to między innymi najwyższej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz wszelkie przekłady pisemne. Nasze cechy to intratne warunki współpracy i niezwykle szybki czas realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z największych cech Dogadamycie jest oferowanie sprawnie i fachowo przygotowanych przekładów, które często wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi translatorzy tworzą niezwykle szybkie tłumaczenia, które bez względu na krótki czas realizacji, zawsze wykonywane są z niesamowitą pieczołowitością i uwagą. Pracujemy w trybie ciągłym, przez co tworzymy nasze teksty bez względu na godzinę lub dzień tygodnia, dlatego też dostarczamy gotowe zlecenia każdorazowo w terminie.

W naszej ofercie możesz znaleźć tłumaczenia tekstów różnego rodzaju w nawet 50 różnych językach. Angażujemy do pracy doświadczonych fachowców, przez co przyjmujemy również zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne rodzaje tekstów potrzebują najrozmaitszych kompetencji i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych przekładów za każdym razem typujemy osoby o odpowiadających kompetencjach, które sprawdzą się w przypadku konkretnego zlecenia. Czechowice-Dziedzice jest miastem, w którym szukasz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, na pewno chciałbyś wiedzieć, jakie będą całościowe koszty usługi. Właśnie z tego powodu zapewniamy potencjalnym kontrahentom możliwość wyceny wszystkich tekstów – absolutnie darmowo, za pomocą telefonu lub formularza na stronie, szybko (w 30 minut) i bez jakichkolwiek zobowiązań. Tak zwane tłumaczenia klasyczne, czyli zwyczajne, są zazwyczaj wyceniane przez wzgląd na liczbę słów w danym tekście, co uchodzi za bardzo korzystne rozwiązanie.

Przesyłasz pliki do wyceny

W celu otrzymania dokładnej wyceny, klient powinien wysłać nam plik z tekstem do przekładu. Należy to uczynić za pomocą formularza znajdującego się na stronie, który pozwala na przesłanie plików w rozmaitych formatach, a w specjalnym polu można załączyć inne informacje dotyczące zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem przygotowujemy wycenę zlecenia i określamy, w jakim terminie będziemy w stanie zapewnić Ci jego wykonanie.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeśli warunki będą Ci odpowiadać, dobrany do charakteru zlecenia tłumacz natychmiast zabierze się do pracy nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wykonany przekład przesyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej stronie. Co więcej, wszystkie teksty można skorygować. Jeżeli tego chcesz, skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u doświadczonego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko w formie elektronicznej, ale również za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy za każdym razem absolutnie nieodpłatnie, oferując jednocześnie wyjątkowo dobre warunki współpracy: konkurencyjne ceny, tłumaczenie wyjątkowo zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach oraz szczególnie szybkie zrealizowanie zlecenia. Wszystko to w połączeniu z bardzo dobrą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” tłumaczeniami, zajmujemy się również fachowym przekładem więcej wymagających tekstów. Nasi translatorzy podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą również tłumaczenia stron internetowych różnego typu, jak i ekspresowe tłumaczenie e-maili (wykonujemy je nie dłużej niż godzinę!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli szukasz tłumacza mającego pojęcie o konkretnej branży, który przyjedzie w konkretne przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Zapewniamy tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne. Dostosujemy się do Twoich wymagań.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa niezwykle szybka i w niskiej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeżeli dany przekład nie wpisał się w kontekst czy grono odbiorców do którego ma być skierowany, proponujemy również wprowadzenie poprawek do stworzonego już tekstu. Edycji dokona nasz native speaker, najlepiej znający występujące niuanse i konteksty obecne w konkretnym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych zaufanych translatorów i native speakerów, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst był zgodny z oczekiwaniami klientów. Wyróżnia ich doświadczenie i niesłabnące zaangażowanie.

300

użytkowników – klienci zadowoleni z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami do dzisiaj. Sprawdź nas - na pewno nie pożałujesz!

25 000

zleceń – wciąż podnosimy jakość swoich usług, dlatego odnotowujemy stale zainteresowanie i zaufanie do wykonywanych przez nas przekładów. Dziękujemy!

70 000 000

czyli słowa, które do tej pory zostały przetłumaczone we wszystkich zrealizowanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi translatorzy czekają na więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail