Tłumaczenia
Cieszyn

Dobra jakość i szybkość realizacji – to elementy, które stanowią nasz wyróżnik na rynku firm translatorskich funkcjonujących w Cieszynie. Nasze tłumaczenia przysięgłe przygotowujemy nie tylko szybko, ale także z absolutnym zaangażowaniem. Nasi translatorzy to fachowcy, którzy każde tłumaczenie dostarczą Państwu nie tylko we wcześniej ustalonym terminie, ale także na korzystnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Cieszynie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wachlarz naszych usług to przede wszystkim najwyższej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz rozmaite przekłady pisemne. Nasze cechy to intratne warunki współpracy i niezwykle szybki czas realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z najlepszych cech Dogadamycie jest oferowanie sprawnie i profesjonalnie przygotowanych przekładów, które często wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi translatorzy przygotowują ekspresowe tłumaczenia, które bez względu na krótki czas realizacji, każdorazowo wykonywane są z wyjątkową pieczołowitością i uwagą. Pracujemy w trybie ciągłym, dlatego przygotowujemy nasze teksty niezależnie od godziny lub dni tygodnia dlatego też oddajemy gotowe zlecenia każdorazowo w terminie.

W naszej ofercie znajdziesz przekłady tekstów różnego rodzaju w nawet 50 różnych językach. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, przez co przyjmujemy również zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne typy tekstów potrzebują najrozmaitszych umiejętności i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych przekładów za każdym razem typujemy tłumaczy o najlepszych kompetencjach, które sprawdzą się w przypadku danego zlecenia. Cieszyn to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Zanim przystąpimy do wykonania zlecenia, z pewnością będziesz chciał się dowiedzieć, jakie będą całościowe koszty usługi. Właśnie z tego powodu gwarantujemy przyszłym klientom możliwość wyceny każdego tekstu – absolutnie darmowo, za pomocą telefonu lub formularza na stronie, szybko (w pół godziny) i bez żadnych zobowiązań. Tak zwane tłumaczenia klasyczne, czyli typowe, są zazwyczaj wyceniane pod względem liczby słów w danym tekście, co uchodzi za bardzo intratne wyjście.

Przesyłasz pliki do wyceny

W celu otrzymania dokładnej wyceny, klient powinien wysłać nam plik z tekstem do przekładu. Należy to zrobić za pomocą formularza umieszczonego na stronie, który pozwala przesłać pliki w rozmaitych formatach, a w specjalnym polu można załączyć dodatkowe informacje na temat zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem wyceniamy zlecenie i szacujemy, w jakim czasie będziemy w stanie zagwarantować Ci jego wykonanie.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeśli warunki będą Ci odpowiadać, dobrany do charakteru zlecenia tłumacz natychmiast zacznie pracować nad przekładem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gotowe tłumaczenie wysyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej witrynie. Co więcej, każdy tekst można skorygować. W tym celu skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u doświadczonego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko w formie elektronicznej, ale również za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy zawsze absolutnie darmowo, gwarantując jednocześnie wyjątkowo korzystne warunki współpracy: konkurencyjne ceny, przekład bardzo zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach i szczególnie szybkie zrealizowanie zlecenia. Wszystko to w połączeniu z najlepszą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” przekładami, zajmujemy się również fachowym tłumaczeniem bardziej skomplikowanych tekstów. Nasi tłumacze podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą również tłumaczenia stron internetowych różnego typu, jak i ekspresowe tłumaczenie e-maili (realizujemy je nie dłużej niż godzinę!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli szukasz tłumacza znającego się na konkretnej dziedzinie, który dotrze w umówione przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Gwarantujemy tłumaczenia ustne konsekutywne lub symultaniczne. Dostosujemy się do Twoich potrzeb.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa niezwykle szybka i w niskiej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeżeli konkretny przekład nie trafił w kontekst czy grono odbiorców do którego ma być przeznaczony, oferujemy także wprowadzenie poprawek do istniejącego już tekstu. Korekty podejmie się nasz native speaker, najlepiej znający występujące niuanse i konteksty obecne w konkretnym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych wykwalifikowanych translatorów i native speakerów, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy przygotowywany tekst był zgodny z wymaganiami klientów. Wyróżnia ich profesjonalizm i niesłabnący zapał do pracy.

300

użytkowników – klienci zadowoleni z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami na dłużej. Sprawdź nas i przekonaj się, że warto!

25 000

zleceń – wciąż podnosimy jakość swoich usług, dlatego odnotowujemy niesłabnące zainteresowanie i zaufanie do tworzonych przez nas przekładów. Dziękujemy!

70 000 000

czyli słowa, które do tej pory zostały przetłumaczone we wszystkich przygotowanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi translatorzy czekają na więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail