Tłumaczenia
Ciechanów

Idealne tłumaczenie zależy od postawienia na tłumacza znającego się na swoim fachu. Dlatego też nasze przedsiębiorstwo może zaoferować tłumaczenia przysięgłe tworzone dzięki bogatemu doświadczeniu naszych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby przygotowywane przez nas treści charakteryzowały się zawsze wysoką jakością. Przygotowujemy tłumaczenia w 50 językach, gwarantujemy szybką realizację i darmową wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Ciechanowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Przygotowujemy mnóstwo najrozmaitszych zleceń – tak tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające dużej wiedzy i profesjonalizmu), jak i różnego rodzaju przekłady pisemne. Powierzając nam tłumaczenie, zyskujesz pewność, że zostanie perfekcyjnie wykonane i oddane we wcześniej ustalonym czasie. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób szukających profesjonalnej pomocy w Ciechanowie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przygotowujemy niesamowicie szybko. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji jest fakt, że nasze tłumaczenia są za każdym razem wysokiej jakości – i to niezależnie od krótkiego terminu realizacji. Wszystko, czego się podejmujemy, jest perfekcyjnie dopracowane przez naszych tłumaczy z doświadczeniem w przygotowywaniu rozmaitego rodzaju tekstów. Z tego powodu, również tłumaczenia przysięgłe przygotowywane przez nasz zespół są dostarczane do klientów ekspresowo.

Kompetentni pracownicy to fundament sprawnie funkcjonującej firmy. Aby zapewnić naszym kontrahentom pomoc w zrealizowaniu w zasadzie każdego tłumaczenia, możemy zaoferować tłumaczenia w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, dzięki czemu przygotowywane przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe za każdym razem zadowalają zleceniodawców. Gwarantujemy dotrzymywanie terminów, bez względu na godzinę i dzień tygodnia. Jesteśmy bezkonkurencyjni w Ciechanowie!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasza firma nie nalicza opłat za wycenę zleceń. Jest to zupełnie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z potencjalnymi klientami, którzy po otrzymaniu wyceny dokładnie wiedzą, za co płacą i jaka jest dokładna kwota za wykonanie zlecenia. W przypadku zwyczajnych tłumaczeń, każdorazowo proponujemy rozliczenie za liczbę słów w tekście, co stanowi uczciwy i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz umieszczony na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Żeby wycena przebiegała sprawnie i była dokładna, prześlij nam plik z tekstem, który mamy przetłumaczyć. Podobnie jak w poprzednim punkcie, zrobisz to za pomocą formularza. Możesz przesłać również uzupełniające uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Szybko wycenimy Twoje zlecenie i poinformujemy Cię o tym, jak szybko będzie przez nas zrealizowane i jaka jest jego cena. Gdy przystaniesz na nasze warunki, tłumacze przystąpią do działania.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny krok to po prostu praca naszego doświadczonego tłumacza. Do każdego zlecenia wybierany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z daną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Ostatni etap to dostarczenie ukończonego przekładu. W naszym przedsiębiorstwie możesz być pewien, że oddamy Ci je na czas – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy naszym kontrahentom również pocztą tradycyjną – docierają do nich maksymalnie w kilka dni. Gdy zdarzy się, że któryś tekst potrzebuje korekty, zaoferujemy Ci usługi naszego kompetentnego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Tłumaczenia naszych doświadczonych tłumaczy są zawsze tekstami na wysokim poziomie. Zwrócimy uwagę na wszystko to, co trzeba zamieścić w tekście, oraz odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Wszystko to w wyjątkowo dobrej cenie i zawsze w zgodzie z uzgodnionym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się również tymi tekstami, które wymagają od tłumacza czegoś więcej niż tylko znajomości języka. Do stworzenia przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, zawsze zostaje przydzielona osoba, która przetłumaczy tekst zarówno bezbłędnie i profesjonalnie, jak i bardzo szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze pochylą się nad każdą witryną, jak również prędko przetłumaczą na dany język treść najróżniejszego rodzaju maili. Gotowe, przełożone maile dostarczamy klientom w nie więcej niż 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie dostępne są tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, mający pojęcie o danej branży czy tematyce, przyjedzie w określone przez Ciebie miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich koszty są relatywnie niewielkie, a wykonanie jest wyjątkowo szybkie i zawsze niezawodne. W razie konieczności, klient ma możliwość wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie uchwycą kontekstu danej treści w taki sposób, jak należy przez wzgląd na określoną sytuację. Dlatego pośród naszych usług znajduje się również korekta tworzona przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego kompetencje znajdują swe korzenie tak na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości różnego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych doświadczonych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst zadowolił klienta.

300

użytkowników – klienci, którzy podjęli z nami współpracę i zdecydowali się na użycie naszych tłumaczeń. Wielu zostało z nami do dzisiaj, powierzając nam kolejne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas zrealizował nasz zespół. Każdorazowo wybierano nas za profesjonalizm, sprawny kontakt i niezrównaną jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak wielką liczbę słów przełożyli nasi tłumacze. Dzięki naszym klientom wciąż kontynuujemy swoją misję i mamy okazję burzyć kolejne komunikacyjne granice, ułatwiając ludziom sprawne i szybkie porozumiewanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail