Tłumaczenia
Chorzów

Jeśli poszukujesz prawidłowych i terminowych tłumaczeń w Chorzowie – skontaktuj się z nami. Wszystkim Klientom zapewniamy usługi na wysokim poziomie, zrealizowane zawsze na czas. Tłumaczenia wykonane przez naszych wykwalifikowanych tłumaczy, którzy realizują zlecenia w wielu językach, przygotowywane są z wyjątkową dokładnością i zapewniają 100% satysfakcji.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Chorzowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Poza korzystną ceną zapewniamy także obszerny zakres realizowanych usług, m.in. tłumaczenia biznesowe, przysięgłe i pisemne. Każde zlecenie będzie wykonane precyzyjnie i tak szybko, jak tego wymagasz.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych tłumaczy oraz ich sporym kwalifikacjom, jesteśmy w stanie zagwarantować Klientom przekłady aż w 50 różnych językach. Tłumaczenia zawsze realizujemy sprawnie, szybko i na czas. Nie boimy się wymagających zadań – wszystkie zlecenia są wykonywane w trybie ciągłym, dzięki czemu zapewniamy klientom pewność wzorcowej usługi! Naszą ofertę adresujemy do wszystkich osób i firm, które szukają w Chorzowie pomocy profesjonalnego biura tłumaczeń.

Wiedząc, jak znaczący jest profesjonalizm i umiejętność poprawnego odwzorowania wydźwięku różnego typu tekstów, nasi pracownicy zwracają uwagę na każdy, nawet najmniejszy element tłumaczonych dokumentów. Ma to olbrzymie znaczenie – zwłaszcza w przypadku tekstów wymagających tłumaczenia przysięgłego. Współpracując z nami, zyskują Państwo pewność, iż każdy zrealizowany przekład charakteryzować się będzie wysoką jakością i starannością. Zaufało nam już wiele osób mieszkających w Chorzowie – Ciebie także zapraszamy do współpracy.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wyślemy Ci precyzyjną wycenę już w ciągu 15 minut otrzymania Twojego maila wysłanego za pomocą formularza lub po kontakcie telefonicznym. Jeśli sprawa dotyczy natomiast tłumaczeń klasycznych, z góry oferujemy atrakcyjną dla klientów opcję rozliczenia na zasadzie ilości słów w tłumaczonym dokumencie.

Przesyłasz pliki do wyceny

By nasze biuro tłumaczeń mogło podać Ci cenę, którą proponujemy za wykonanie konkretnego tłumaczenia, prześlij nam swój plik z tekstem (w dowolnym formacie). Jeśli zamierzasz dostarczyć nam istotne informacje, wypełnij specjalny formularz do tego przeznaczony.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po zrealizowaniu wyżej wymienionych kroków wyślemy Ci maila z wyceną oraz terminem realizacji usługi. Jeżeli nasza propozycja spotka się z Twoją akceptacją, rozpoczniemy proces realizacji tłumaczenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Wówczas jeden z naszych tłumaczy, dysponujący odpowiednimi kwalifikacjami do zrealizowania Twojego zlecenia, wykona przekład w określonym przez nas terminie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dodatkowo, klienci otrzymują tłumaczenia przysięgłe drogą pocztową. W przypadku innych dokumentów, przetłumaczony plik pojawia się w umówionym terminie w dedykowanym panelu oraz jest wysyłany wiadomością e-mail. Jeśli użytkownik żąda jeszcze większej precyzji, do przekładu tekstów można zamówić profesjonalnego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Perfekcyjnie przełożymy na język obcy każdy tekst, biorąc pod uwagę wszystkie niuanse w tym jego ogólny przekaz. Cechują nas bardzo atrakcyjne ceny, połączone ze znakomitą jakością realizowanych tłumaczeń. Naszym atutem jest również darmowa wycena zlecenia oraz natychmiastowa realizacja usługi.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zapewniamy bezbłędne tłumaczenia dokumentów sądowych, umów biznesowych, świadectw, artykułów naukowych oraz pozostałych dokumentów, które wymagają fachowego i rzetelnego podejścia.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Powierzone nam maile tłumaczymy w niespełna godzinę, aby jak najlepiej wpisywać się w potrzeby naszych zleceniodawców. W końcu nikt nie chce czekać na odpowiedź mailową zbyt długo. Podobnie jest ze stronami internetowymi, które tłumaczymy w taki sposób, aby mogły prawidłowo funkcjonować w internecie.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W ofercie posiadamy również tłumaczenia ustne, zarówno symultaniczne, jak i konsekutywne. Nasi doświadczeni specjaliści dotrą w każde z w wyznaczonych przez Ciebie miejscu, aby pomóc Ci przełamać każdą barierę językową.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Oferujemy również tłumaczenie rozmów telefonicznych. Proces ten jest wyjątkowo efektywny oraz korzystny cenowo. Każdą rozmowę można również zapisać i odtwarzać za pomocą panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Współpracując z nami, możesz dodatkowo zamówić obsługę naszego profesjonalnego native speakera. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy tłumacze nie zawsze podołają zadaniu np. ze względu na niewłaściwe odniesienie się do specyfiki danego kraju. Proponowani przez nas native speakerzy posługują się zarówno określonym językiem, jak i są zaznajomieni z kulturą tych części świata, w których on obowiązuje, dlatego zawsze dokonają właściwej korekty.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

jest to liczba naszych doświadczonych native speakerów i tłumaczy. Każdy nasz specjalista posiada wysokie kompetencje, dlatego oferujemy tłumaczenia wysokiej jakości.

300

użytkowników – czyli naszych usługobiorców, którzy decydują się na dalsze korzystanie z naszych usług, ponieważ są zadowoleni z rezultatów współpracy. Pozwól nam zachwycić również Ciebie.

25 000

zleceń – tak duża liczba pracy zaświadcza o tym, że rynek potrzebuje wysokiej jakości tłumaczeń, które nasza firma realizuje każdego dnia.

70 000 000

tyle słów przetłumaczyliśmy w naszych zleceniach pisemnych. Codziennie ułatwiamy naszym klientom sprawną komunikację, niezależnie od profilu tekstu i języka!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail