Tłumaczenia
Chojnice

Dobra jakość i szybkość realizacji – to cechy, które stanowią nasz wyróżnik na rynku przedsiębiorstw translatorskich funkcjonujących w Chojnicach. Nasze tłumaczenia przysięgłe przygotowujemy nie tylko szybko, ale również z całkowitym zaangażowaniem. Nasi translatorzy to fachowcy, którzy każde tłumaczenie dostarczą Państwu nie tylko we wcześniej ustalonym czasie, ale także na korzystnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Chojnicach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wachlarz naszych usług to przede wszystkim wysokiej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz rozmaite tłumaczenia pisemne. Nasze cechy to intratne warunki współpracy i bardzo szybki termin realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z największych atutów Dogadamycie jest oferowanie sprawnie i fachowo wykonanych tłumaczeń, które nierzadko wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi tłumacze przygotowują niezwykle szybkie tłumaczenia, które bez względu na krótki czas wykonania, każdorazowo wykonywane są z wyjątkową dbałością i uwagą. Pracujemy w trybie ciągłym, dlatego przygotowujemy nasze teksty bez względu na godzinę lub dzień tygodnia, dlatego też oddajemy gotowe zlecenia każdorazowo na czas.

W naszej ofercie możesz znaleźć przekłady tekstów różnego typu w nawet 50 różnych językach. Angażujemy do pracy doświadczonych fachowców, dzięki czemu przyjmujemy też zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne rodzaje tekstów potrzebują rozmaitych kompetencji i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych przekładów zawsze typujemy osoby o odpowiednich kompetencjach, które sprawdzą się w przypadku konkretnego zlecenia. Chojnice jest miastem, w którym szukasz fachowej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, na pewno chciałbyś wiedzieć, jakie będą całościowe koszty usługi. Właśnie z tego powodu gwarantujemy potencjalnym klientom możliwość wyceny każdego tekstu – absolutnie darmowo, za pomocą telefonu lub formularza na stronie, szybko (w 30 minut) i bez żadnych zobowiązań. Tak zwane tłumaczenia klasyczne, czyli typowe, są zwykle wyceniane przez wzgląd na liczbę słów w konkretnym tekście, co stanowi bardzo korzystne wyjście.

Przesyłasz pliki do wyceny

W celu uzyskania szczegółowej wyceny, klient powinien przesłać nam plik z tekstem do tłumaczenia. Należy to uczynić za pomocą formularza znajdującego się na stronie, który pozwala przesłać pliki w rozmaitych formatach, a w przeznaczonym na to polu można zawrzeć dodatkowe informacje dotyczące zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem przygotowujemy wycenę zlecenia i szacujemy, w jakim czasie możemy zapewnić Ci jego realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli warunki będą dla Ciebie odpowiednie dobrany do charakteru zlecenia tłumacz natychmiast zacznie pracować nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wykonane tłumaczenie przesyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej stronie. Co więcej, każdy tekst można skorygować. W tym celu skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u kompetentnego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko w formie elektronicznej, ale także za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy za każdym razem zupełnie bezpłatnie, zapewniając jednocześnie bardzo korzystne warunki współpracy: konkurencyjne ceny, tłumaczenie bardzo zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach i szczególnie szybkie zrealizowanie zlecenia. Wszystko to w połączeniu z bardzo dobrą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” tłumaczeniami, zajmujemy się również fachowym przekładem bardziej skomplikowanych tekstów. Nasi translatorzy podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres naszych usług wchodzą także tłumaczenia stron internetowych różnego typu, jak i ekspresowe tłumaczenie e-maili (wykonujemy je w maksymalnie 60 minut!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli poszukujesz tłumacza mającego pojęcie o danej branży, który przyjedzie w określone przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Gwarantujemy translacje ustne konsekutywne i symultaniczne. Dostosujemy się do Twoich wymagań.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa ekspresowa i w niskiej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeżeli konkretny przekład nie trafił w kontekst czy grono odbiorców do którego ma być skierowany, oferujemy również wprowadzenie korekt do istniejącego już tekstu. Korekty podejmie się nasz native speaker, najlepiej znający występujące niuanse i konteksty obecne w danym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych wykwalifikowanych tłumaczy i native speakerów, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy realizowany tekst był zgodny z oczekiwaniami klientów. Wyróżnia ich doświadczenie i niesłabnące zaangażowanie.

300

użytkowników – liczba klientów zadowolonych z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami na dłużej. Sprawdź nas i przekonaj się, że warto!

25 000

zleceń – wciąż podnosimy jakość swoich usług, dlatego odnotowujemy stale zainteresowanie i zaufanie do realizowanych przez nas tłumaczeń. Dziękujemy!

70 000 000

czyli ilość słów, które do tej pory zostały przetłumaczone we wszystkich zrealizowanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi translatorzy pragną więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail