Tłumaczenia
Chodzież

Zdajemy sobie sprawę z tego, że najlepsze tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza najwyższych kompetencji. Z tego powodu angażujemy do pracy wyłącznie fachowców z doświadczeniem i niezwykle dobrymi umiejętnościami językowymi. Nasze tłumaczenia to 100% zadowolenia ze zrealizowanego zlecenia i szybkie dostarczenie gotowych tekstów. Dlatego w Chodzieży jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Chodzieży - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi mocnymi stronami są szybki czas realizacji przekładu, najwyższe kompetencje tłumaczy oraz bardzo dobre warunki cenowe. Wykonujemy bogaty zakres usług, w tym tłumaczenia w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Powierzane nam translacje są przygotowywane bezzwłocznie, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, przez co gwarantujemy swoim klientom ekspresowe dostarczenie tekstów – każdorazowo w umówionym wcześniej terminie. W zakres naszych usług wchodzą zarówno klasyczne tłumaczenia, jak i również wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Ponadto, zajmujemy się tłumaczeniem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz szeroki zakres usług i liczba kooperujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się wszystkich lingwistycznych wyzwań. Obecnie nasze biuro wykonuje tłumaczenia najróżniejszych treści w ponad 50 językach. Dzięki temu mamy absolutną pewność, że stworzone przez nasze przedsiębiorstwo tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim oczekiwaniom naszych klientów. Chodzież to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz zamieszczony na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W przeciwieństwie od wielu innych biur u nas jest ona absolutnie bezpłatna. Kontaktując się z nami za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie lub dzwoniąc pod podany numer telefonu, szybko otrzymasz wszelkie niezbędne informacje. Klasyczne tłumaczenia rozliczamy na zasadzie liczby słów do przetłumaczenia w konkretnym tekście i to rozwiązanie sugerujemy naszym klientom (opcja ta jest niezwykle atrakcyjna cenowo). Każde zlecenie wycenimy w nie więcej niż trzydzieści minut.

Przesyłasz pliki do wyceny

Za pomocą formularza na stronie możesz przesłać nam tekst, będący przedmiotem zlecenia. Dostarcz go nam w formie dowolnego pliku. Możesz dodać także kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby dokładnie opisać Ci cały przebieg pracy naszego tłumacza i uprościć podjęcie decyzji o współpracy z naszym biurem, wyślemy nie tylko wycenę zlecenia, ale również określimy czas, w którym możemy dostarczyć wykonany przekład. Kiedy potwierdzisz te warunki, przystąpimy do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie wybrany tłumacz (który najlepiej odda sens i istotę Twojego tekstu) zrealizuje tłumaczenie w terminie, który określiliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym terminie tłumaczenie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, jak również w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – oprócz wersji elektronicznej – są przesyłane dodatkowo w formie fizycznej, czyli pocztą. Do każdego tłumaczenia można ponadto zlecić sprawdzenie tekstu przez native speakera, który zadba o to, aby treść pełniej odzwierciedlała charakter i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Najlepsze biuro tłumaczeń to takie, które potrafi przygotowywać tłumaczenia w 100% spełniające oczekiwania klienta. Powinno wzbudzać zaufanie najwyższą jakością tekstów, a także brać pod uwagę cechy typowe dla konkretnego języka. Dogadamycie jest właśnie takim miejscem – godnym zaufania, w ciągłym rozwoju i gwarantującym bardzo szybką realizację zleceń.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy przygotowujemy z dużą precyzją i koncentracją na danym zadaniu. Z tego powodu bez problemu i w szybkim tempie wykonamy wszelkie tłumaczenia świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o dowolnej tematyce, tłumacząc ją na wybrany język. Tłumaczenie e-maili przeprowadzamy praktycznie “od ręki”. Robimy to maksymalnie 60 minut, aby jak najszybciej pozwolić klientowi na udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli chcesz dokładnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w idealne miejsce. Nasi tłumacze pojawią się w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie, aby wspomagać Cię np. w spotkaniu biznesowym. Co więcej, dobierzemy osobę znającą się na określonej branży, która pomoże w dokładniejszym zrozumieniu konwersacji.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Oferujemy również w pełni płynne i zachęcające cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Poza bieżącą translacją rozmowy, jesteśmy w stanie również nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby istniała możliwość powrotu do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszego przedsiębiorstwa to osoby nie tylko o wysokim poziomie umiejętności językowych, ale również znające specyfikę danego języka. Dlatego oferujemy również możliwość dokonania przez nich edycji już przełożonych tekstów tak, aby dopasować je do odpowiedniego kontekstu czy grona odbiorców. Niewątpliwie zwiększa to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które są zatrudnione w naszym biurze w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak duże grono umożliwia otrzymywanie zleceń z różnych branż i tworzenie treści najwyższej jakości.

300

użytkowników – klienci korzystający z usług naszego biura od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się rozrasta, a Dogadamycie energicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich wymagających najwyższej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tak wiele zleconych nam tłumaczeń miało wpływ na to, że teraz jesteśmy jednym z najprężniej działających biur translatorskich na rynku.

70 000 000

tyle słów napisali do tej pory nasi tłumacze w ramach przygotowywania tłumaczeń pisemnych. Pragniemy dalej się rozwijać i umożliwiać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail