Tłumaczenia
Chełmża

Każde tłumaczenie przysięgłe wymaga solidnego wykonania. Jeżeli nie chcesz mieć wątpliwości co do jakości tłumaczenia, zapraszamy do skorzystania z naszych atrakcyjnych cenowo, niezwykle szybkich i każdorazowo profesjonalnych usług. Tłumaczenia zrealizowane przez Dogadamycie to gwarancja najwyższej jakości. Nasza propozycja to najlepsza oferta w Chełmży.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Chełmży - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wszystko, czego się podejmiemy, wykonujemy na sto procent. Z tego powodu tłumaczenia przysięgłe i biznesowe stanowią jedną z naszych najmocniejszych stron. Wszystko to na atrakcyjnych dla kontrahenta warunkach współpracy – pod względem ceny, jak i czasu wykonania.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki bardzo dużej grupie współpracujących z nami osób, oferujemy realizację przekładów w ponad pięćdziesięciu językach. Nasi translatorzy to osoby mające potrzebną wiedzę, wykształcenie, a także doświadczenie, często również w kontekście kultury i specyfiki kraju, którego językiem się posługują. Wysokie umiejętności lingwistyczne sprawiają, że nasze tłumaczenia przysięgłe są jednymi z najlepszych, jakie są dostępne na rynku usług translatorskich.

Profesjonalizm tłumaczy przekłada się także na szybkość wykonywania zadań. Wiele z nich jest wykonywanych wręcz ekspresowo, gdyż dobrze wiemy, że naszym kontrahentom zależy na czasie. Tłumaczenia tworzone w Dogadamycie nie tracą przy tym na jakości – to nasz priorytet, z tego powodu w przypadku każdego zlecenia określamy ilość czasu potrzebnego na jego realizację. Chełmża to miasto, w którym jesteśmy bezkonkurencyjni.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przede wszystkim powinniśmy dowiedzieć się trochę więcej na temat Twojego zlecenia, aby jak najdokładniej je wycenić. Jeżeli jest to tzw. przekład klasyczny, zaproponujemy Ci możliwość rozliczenia się za liczbę wyrazów, które mamy przetłumaczyć. Taka opcja jest wyjątkowo atrakcyjna cenowo. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz na stronie – odezwiemy się w ciągu 30 minut! To całkowicie niezobowiązujące.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dobra wycena to taka, która uwzględnia specyfikę całego zlecenia. Z tego powodu powinieneś dostarczyć nam każdy tekst, który wymaga przekładu za pomocą przeznaczonego na to formularza na stronie. Po to, abyśmy jak najdokładniej określili cenę usługi. O niczym nie decydujesz w ciemno – dopiero wówczas, gdy poinformujemy Cię o warunkach współpracy, podejmiesz decyzję.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Weźmiemy w nim pod uwagę koszt oraz czas, który będzie niezbędny na wykonanie tłumaczenia. Gdy nasza oferta będzie dla Ciebie odpowiednia, przejdziemy do punktu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Ustalimy osobę, która jak najszybciej rozpocznie realizację tłumaczenia. Nasi tłumacze to osoby, które mają swoje specjalności, zatem w przypadku np. dokumentów czy umów, każdorazowo wyznaczamy tłumaczy mających pojęcie o danym temacie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Kiedy prace nad tekstem zostaną ukończone, w umówiony dzień dostarczymy Ci gotowe tłumaczenie. Zarówno mailowo, jak i za pośrednictwem panelu klienta, a w przypadku tłumaczeń przysięgłych – również tradycyjną pocztą. Ponadto, wszystkie zlecone teksty może skorygować nasz native speaker, który uwzględni niuanse danego języka, grupę docelową konkretnego tekstu itd. – w zależności od Twoich potrzeb (jest to usługa dodatkowo płatna).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wykonamy przekłady różnego rodzaju tekstów. Doświadczenie, korzystna cena, szybkość i ogromna siła tkwiąca w pełnym zaangażowania zespole – dzięki temu nasze tłumaczenia są każdorazowo wartościowe i wiarygodne.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Pośród naszych translatorów znajdują się osoby, którym niestraszne dokumenty sądowe, świadectwa, umowy biznesowe czy prace naukowe. Wszystkie specjalistyczne teksty przetłumaczymy w pełni fachowo i bezbłędnie.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Z radością podejmiemy się także przełożenia stron internetowych o każdej treści. Oprócz tego, ekspresowo oddajemy przekłady maili (w nie więcej niż godzinę), dzięki czemu kontrahent ma gwarancję, że nie będzie musiał przerywać lub przeciągać konwersacji.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Niektóre sytuacje wymagają czasem pomocy tłumacza. Z tego powodu w naszej ofercie nie mogło zabraknąć tłumaczeń ustnych konsekutywnych oraz symultanicznych. W razie konieczności, nasz tłumacz dojedzie w wyznaczone miejsce spotkania biznesowego. Możemy zapewnić również obecność osoby, która zna się na danej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Zapewniamy bieżącą translację rozmowy telefonicznej, możliwość nagrania jej i późniejszego odsłuchiwania. Wszystko to w atrakcyjnej cenie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W ramach naszych wielowymiarowych usług, proponujemy również szansę edycji stworzonego tekstu tak, aby odpowiadał np. kontekstowi kulturowemu konkretnego państwa lub grupie odbiorców, do której ma być skierowany. Edycja wykonywana jest przez naszych native speakerów, którzy perfekcyjnie orientują się w różnego rodzaju lingwistycznych kwestiach i posiadają bogate doświadczenie w posługiwaniu się danym językiem.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie wykonują kolejne zlecenia.

300

użytkowników – tak wiele osób postanowiło do tej pory wybrać właśnie nasze przedsiębiorstwo. Wiele z nich zostało z nami do dzisiaj!

25 000

zleceń – nieustannie podejmujemy kolejne wyzwania, których celem jest zadowolenie naszych kontrahentów. Z tego powodu każde następne zadanie to cegiełka stopniowo budująca nasz sukces.

70 000 000

słowa, które na ten moment przełożyli nasi tłumacze. Dzięki ich ciężkiej pracy i profesjonalizmowi, biuro tłumaczeń Dogadamycie nieustannie zdobywa zaufanie kolejnych kontrahentów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail