Tłumaczenia
Chełm

Dobre tłumaczenie wymaga wyboru tłumacza znającego się na swojej profesji. Dlatego nasze przedsiębiorstwo oferuje tłumaczenia przysięgłe przygotowywane w oparciu o bogate doświadczenie naszych pracowników, którzy trzymają pieczę nad tym, aby przygotowywane przez nas treści cechowała zawsze najwyższa jakość. Tworzymy tłumaczenia w 50 językach, gwarantujemy bezzwłoczną realizację i bezpłatną wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Chełmie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Przygotowujemy wiele zróżnicowanych zleceń – zarówno tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające dużej wiedzy i fachowości), jak i rozmaitego rodzaju przekłady pisemne. Powierzając nam tłumaczenie, gwarantujesz sobie pewność, że zostanie perfekcyjnie przygotowane i dostarczone w umówionym czasie. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób szukających profesjonalnej pomocy w Chełmie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty wykonujemy niesamowicie szybko. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencyjnych firm jest fakt, że nasze tłumaczenia są zawsze najlepszej jakości – i to niezależnie od krótkiego terminu realizacji. Wszystko, czego się podejmujemy, jest perfekcyjnie dopracowane przez naszych tłumaczy z doświadczeniem w przygotowywaniu najróżniejszego rodzaju tekstów. Dzięki temu, także tłumaczenia przysięgłe tworzone przez nasz zespół są przekazywane klientom w bardzo szybkim tempie.

Wykwalifikowani pracownicy to fundament dobrze działającej firmy. Aby zapewnić naszym klientom pomoc w opracowaniu praktycznie każdego tłumaczenia, oferujemy przekłady tekstów w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, co sprawia, że tworzone przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe zawsze trafiają w gusta zleceniodawców. Gwarantujemy dotrzymywanie terminów, bez względu na godzinę i dzień tygodnia. Jesteśmy bezkonkurencyjni w Chełmie!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasza firma nie nalicza opłat za wycenę zleceń. Jest to zupełnie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z przyszłymi klientami, którzy dzięki otrzymaniu wyceny dokładnie wiedzą, za co płacą i ile wynosi całkowita kwota za wykonanie zlecenia. W przypadku klasycznych tłumaczeń, zawsze oferujemy rozliczenie za ilość słów w tekście, co stanowi dobry i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz widoczny na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby wycena przebiegała szybko i była skrupulatna, prześlij nam plik z tekstem, który jest przedmiotem zlecenia. Tak samo, jak w poprzednim punkcie, możesz zrobić to za pomocą formularza. Możesz przesłać również dodatkowe uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Szybko wycenimy Twój tekst i poinformujemy Cię o tym, w jakim terminie będzie przez nas ukończone oraz jaka jest jego cena. Kiedy zgodzisz się na nasze warunki, tłumacze przystąpią do działania.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny krok to po prostu praca naszego wykwalifikowanego tłumacza. Do wszystkich zleceń przydzielany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z daną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Ostatni etap to dostarczenie gotowego przekładu. W naszej firmie możesz być pewien, że oddamy Ci je w terminie – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy naszym klientom również pocztą tradycyjną – docierają do nich maksymalnie w kilka dni. Gdy zdarzy się, że któryś tekst potrzebuje korekty, zapewnimy Ci usługi naszego wysoko wykwalifikowanego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Tłumaczenia naszych doświadczonych tłumaczy są zawsze tekstami na najwyższym poziomie. Zwrócimy uwagę na wszystko to, co trzeba zawrzeć w tekście, a także odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Wszystko to w korzystnej cenie i zawsze w zgodzie z uzgodnionym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się także tymi tekstami, które wymagają od tłumacza znacznie więcej aniżeli tylko znajomości języka. Do realizacji przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, za każdym razem zostaje przydzielona osoba, która przetłumaczy tekst zarówno bezbłędnie i fachowo, jak i bardzo szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze zajmą się każdą stroną internetową, a także bardzo szybko przełożą na dany język treść wszelkiego typu maili. Gotowe, przetłumaczone maile dostarczamy klientom w nie więcej niż 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie dostępne są tłumaczenia konsekutywne oraz symultaniczne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, mający pojęcie o danej branży czy tematyce, przyjedzie w określone przez Ciebie miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich koszty są stosunkowo niewielkie, a wykonanie jest wyjątkowo szybkie i zawsze niezawodne. W razie konieczności, klient ma możliwość wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie uchwycą kontekstu danej treści w taki sposób, jak należy przez wzgląd na określoną sytuację. Dlatego pośród naszych usług widoczna jest również korekta tworzona przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego umiejętności opierają się zarówno na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości rozmaitego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych doświadczonych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy przygotowywany tekst zadowolił klienta.

300

użytkowników – klienci, którzy podjęli z nami współpracę i zdecydowali się na użycie naszych tłumaczeń. Mnóstwo zostało z nami do dzisiaj, powierzając nam kolejne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas zrealizował nasz zespół. Za każdym razem stawiano na nas za profesjonalizm, szybki kontakt i najwyższą jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak ogromną liczbę słów przełożyli nasi tłumacze. Dzięki naszym kontrahentom nieustannie realizujemy swoją misję i mamy okazję burzyć kolejne komunikacyjne granice, umożliwiając ludziom sprawne i szybkie porozumiewanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail