Tłumaczenia
Bytom

Jeśli poszukujesz prawidłowych i wykonanych na czas tłumaczeń w Bytomiu – zadzwoń do nas. Oferujemy tłumaczenia na perfekcyjnym poziomie i gwarantujemy ekspresowy termin ich realizacji. Tłumaczenia sporządzone przez naszych wykwalifikowanych tłumaczy, którzy realizują zlecenia w wielu językach, przygotowywane są z dużą dokładnością i gwarantują 100% satysfakcji.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Bytomiu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Poza korzystną ceną zapewniamy także szeroki zakres realizowanych usług, m.in. tłumaczenia biznesowe, przysięgłe i pisemne. Wszystkie zlecenia będą wykonane precyzyjnie i tak szybko, jak tego wymagasz.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych tłumaczy i ich wysokim umiejętnościom, jesteśmy w stanie zapewnić Klientom przekłady aż w 50 różnych językach. Tłumaczenia zawsze wykonujemy sprawnie, szybko i na czas. Nasze biuro nie boi się trudnych zadań – wszystkie zlecenia są wykonywane w trybie ciągłym, dzięki czemu dajemy klientom pewność wysokiej jakości usługi! Naszą propozycję adresujemy do wszystkich firm i osób, które szukają w Bytomiu pomocy rzetelnego biura tłumaczeń.

Wiedząc, jak znaczący jest profesjonalizm i zdolność trafnego odwzorowania wydźwięku różnego rodzaju tekstów, nasi specjaliści zwracają uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy element tłumaczonych artykułów. Ma to ogromne znaczenie – szczególnie w przypadku tłumaczeń przysięgłych. W naszym biurze zyskują Państwo pewność, że każdy wykonany przekład charakteryzować się będzie dokładnością i znakomitą jakością. Zaufało nam już wiele osób mieszkających w Bytomiu – Ciebie również zachęcamy do współpracy.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wyślemy Ci całkowitą wycenę w zaledwie 15 minut odebrania Twojej wiadomości mailowej wysłanej za pomocą formularza lub po kontakcie telefonicznym. Jeżeli sprawa dotyczy natomiast tłumaczeń klasycznych, z góry proponujemy korzystną dla klientów możliwość rozliczenia na zasadzie liczby słów w tłumaczonym dokumencie.

Przesyłasz pliki do wyceny

By nasze biuro tłumaczeń mogło podać Ci cenę, którą proponujemy za wykonanie konkretnego tłumaczenia, prześlij nam swój plik z tekstem (w dowolnym formacie). Jeśli chcesz dostarczyć nam istotne adnotacje, wypełnij specjalny formularz do tego przeznaczony.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po zrealizowaniu wyżej wymienionych kroków wyślemy Ci wiadomość z wyceną oraz terminem realizacji zlecenia. Jeśli zaproponowana przez nas propozycja spotka się z Twoją akceptacją, rozpoczniemy proces realizacji tłumaczenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Następnie jeden z naszych tłumaczy, dysponujący odpowiednimi kompetencjami do zrealizowania Twojego zlecenia, wykona przekład w ustalonym przez nas czasie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dodatkowo, klienci otrzymują tłumaczenia przysięgłe drogą pocztową. W przypadku pozostałych dokumentów, przetłumaczony plik pojawia się w określonym terminie w dedykowanym panelu oraz jest wysyłany wiadomością e-mail. Jeśli klient potrzebuje jeszcze większej staranności, do przekładu tekstów można zamówić profesjonalnego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Idealnie przetłumaczymy każdy tekst, biorąc pod uwagę wszelkie szczegóły w tym jego ogólny przekaz. Cechują nas niezwykle korzystne ceny, połączone z wysoką jakością realizowanych przekładów. Oprócz tego, za darmo wycenimy wszystkie zlecenia i zrealizujemy je w błyskawicznym tempie.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Gwarantujemy doskonałe tłumaczenia dokumentów sądowych, umów biznesowych, artykułów naukowych, świadectw oraz wszystkich innych dokumentów, które wymagają rzetelnego i fachowego podejścia.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Przekazane maile przetłumaczymy już w godzinę, aby jak najlepiej wpisywać się w potrzeby naszych klientów. W końcu nikt nie chce czekać na odpowiedź mailową zbyt długo. W przypadku stron internetowych, przetłumaczymy każdy ich rodzaj tak, aby jak najlepiej funkcjonowały w internecie i odpowiadały standardom UX.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie znajdują się również tłumaczenia ustne, zarówno konsekutywne, jak i symultaniczne. Nasi profesjonalni specjaliści dotrą w każde z w wyznaczonych przez Ciebie miejscu, aby pomóc Ci przełamać każdą barierę językową.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Świadczymy także tłumaczenie rozmów telefonicznych. To usługa, która jest wyjątkowo sprawna i atrakcyjna cenowo. Wszystkie rozmowy można zapisać i odtwarzać za pomocą panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W przypadku każdego tekstu, możesz dodatkowo zamówić obsługę naszego doświadczonego native speakera. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy tłumacze nie zawsze wywiązują się z powierzonych zadań np. ze względu na niewłaściwe odniesienie się do specyfiki danego kraju. Proponowani przez nas native speakerzy posługują się zarówno wybranym językiem, jak i są zaznajomieni z kulturą tych części świata, w których on obowiązuje, dlatego zawsze dokonają trafnej korekty.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to ilość naszych profesjonalnych native speakerów i tłumaczy. Każdy nasz pracownik posiada wysokie kompetencje, dlatego oferujemy teksty najwyższej jakości.

300

użytkowników – czyli naszych klientów, którzy decydują się na dalsze korzystanie z naszych usług, ponieważ są zadowoleni z rezultatów współpracy. Zapraszamy również Ciebie do rozpoczęcia współpracy.

25 000

zleceń – tak ogromna liczba pracy zaświadcza o tym, że rynek wymaga wysokiej jakości tłumaczeń, które nasze biuro wykonuje każdego dnia.

70 000 000

tyle słów przetłumaczyliśmy w naszych zleceniach pisemnych. Każdego dnia ułatwiamy naszym klientom sprawną komunikację, niezależnie od rodzaju tekstu i języka!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail