Tłumaczenia
Bydgoszcz

Oferujemy szybkie i profesjonalne tłumaczenia przysięgłe, wykonywane w najkrótszych możliwych terminach. Proponujemy korzystne warunki współpracy, które dają gwarancję zadowolenia naszym klientom.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Bydgoszczy - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Tłumaczymy wszelkie rodzaje tekstów, zawsze w korzystnej cenie, kompetentnie i terminowo. Między innymi proponujemy Państwu tłumaczenia pisemne, przysięgłe oraz biznesowe, które są naszą specjalnością.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasze usługi, w tym również tłumaczenia przysięgłe, wykonujemy ekspresowo. Nasi tłumacze są dokładni, skrupulatni, doświadczeni, cechują się terminowością i wysokimi kompetencjami lingwistycznymi. Pracują niezależnie od dnia i godziny, dlatego nasi klienci mogą mieć pewność, że zlecenie zostanie wykonane szybko i na czas. Biuro tłumaczeń Dogadamycie kieruje swoją ofertę do klientów z Bydgoszczy. Przekładów dokonujemy zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla firm.

Pracujący w Dogadamycie tłumacze specjalizują się w wielu rodzajach tłumaczeń – potrafią zrealizować każde zlecenie. Posiadają wieloletnie doświadczenie i ogromną wiedzę, dlatego potrafią uwzględnić w swojej pracy translatorskiej specyfikę, kontekst i krąg odbiorców tekstu, jak również wszelkie niuanse językowe. Jakość przekładów Dogadamycie cechuje się zawsze najwyższą starannością.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Naszym klientom zapewniamy darmową, niezobowiązującą wycenę tłumaczenia. W przypadku klasycznych przekładów mogą Państwo wybrać rozliczenie standardowe bądź korzystny wariant polegający na rozliczeniu w zależności od ilości słów w tekście. Osoby chcące uzyskać więcej informacji o wycenie proszone są o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy. Wyceniamy tłumaczenie już w 15 minut.

Przesyłasz pliki do wyceny

Pliki z tekstami do wyceny przesyłają Państwo w dowolnym formacie pliku za pośrednictwem formularza kontaktowego. Zachęcamy do umieszczania w nim również dodatkowych uwag do zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po dokonaniu wyceny przesyłamy do Państwa e-mail z proponowaną stawką i terminem realizacji. Po zaakceptowaniu podanych warunków współpracy wyznaczony tłumacz przystępuje do realizacji tłumaczenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Tłumaczenia dokonuje tłumacz mający odpowiednie doświadczenie w przekładzie konkretnego rodzaju tekstów, a także posiadający wiedzę w danej branży.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Plik z przetłumaczonymi tekstami przesyłamy do Państwa za pośrednictwem wiadomości e-mail, tłumaczenia przysięgłe – również pocztą. Dodatkowo tłumaczenia dostępne są w Panelu Klienta. Oferujemy także dodatkową usługę korekty przetłumaczonego tekstu. Korekta wykonywana jest przez doświadczonego tłumacza będącego jednocześnie native speakerem.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Tłumaczenia tekstów różnego rodzaju. Nasi tłumacze podczas pracy nad przekładem biorą pod uwagę specyfikę tekstu i branży, kontekst i wszelkie językowe niuanse. Oferowane przez nas ceny są konkurencyjne, terminy wykonania przekładu – ekspresowe, a jakość przekładu najwyższa.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Tłumaczenia przysięgłe i tłumaczenia tekstów specjalistycznych – umów biznesowych, świadectw, artykułów naukowych czy dokumentacji sądowej, a także wielu innych. Wybierając nasze usługi mają Państwo pewność, że zlecenie zostanie zrealizowane sprawnie i szybko, a przekład będzie w najwyższej mierze wiarygodny.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Tłumaczenia stron internetowych każdego rodzaju oraz tłumaczenia wiadomości e-mail, wykonywane już w 60 minut.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne – symultaniczne oraz konsekutywne. Nasi doświadczeni tłumacze dojeżdżają do wskazanej przez Państwo lokalizacji.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

sprawnie, szybko i w przystępnej cenie. Rozmowa może zostać nagrana i umieszczona w Panelu Klienta – wówczas klient może do niej powrócić w dowolnym momencie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

dokonywana jest przez naszych tłumaczy będących jednocześnie native speakerami. Dzięki temu mają Państwo pewność, że tłumaczenie jest wykonane nie tylko z dogłębną znajomością języka, ale i kultury i obyczajów danego kraju czy regionu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumaczy i native speakerów pracuje dla nas, aby profesjonalnie i błyskawicznie dokonywać dla Państwa tłumaczeń każdego typu.

300

użytkowników skorzystało z naszych usług. Wielu z nich wraca, co najlepiej świadczy o jakości naszych usług.

25 000

wykonanych zleceń świadczy o ogromnym zapotrzebowaniu rynku na kompleksowe usługi tłumaczeniowe. Każdego dnia, dzięki zlecanym nam przez Państwa tłumaczeniom uczymy się czegoś nowego.

70 000 000

słów zawierają wykonane przez nas zlecone tłumaczenia pisemne. Każde z nich zostało dogłębnie przemyślane, aby przekład cechował się najwyższą jakością i wiernością.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail