Tłumaczenia
Busko-Zdrój

Dogadamycie zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości translacji. Naszym klientom przebywającym w Busku-Zdroju oferujemy także drobiazgowe i precyzyjne tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia wykonane przez naszych tłumaczy powstają ekspresowo i zawsze na czas.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Busku-Zdroju - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W wachlarzu naszych usług każdy klient odnajdzie opcję dostosowaną do swoich wymagań. Tworzymy m.in. doskonałe jakościowo tłumaczenia pisemne, przysięgłe oraz przekłady mocno powiązane z tematyką biznesową. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych biur, jest nie tylko ekspresowa realizacja zleceń, ale także niska cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych tłumaczy – w tym te potrzebujące profesjonalnych umiejętności, czyli na przykład tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są najwyższej jakości. Nie zmienia to jednakże faktu, że Dogadamycie oferuje także niesamowicie szybką, wręcz ekspresową, formę realizowania zleceń. Jest to możliwe dzięki licznemu zespołowi, tworzonemu przez doświadczonych, współpracujących z nami translatorów i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest wyjątkowe, mieści się w innej tematyce i branży, przez co do zleceń każdorazowo wybierane są osoby najdokładniej znające się na wybranych kwestiach. Dzięki temu klient zyskuje pewność, że oddana treść będzie tożsama z charakterem i sensem oryginału. Domeną naszego biura to głównie precyzyjne tłumaczenia tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Busko-Zdrój to miasto, w którym jesteśmy bezkonkurencyjni. Zgłoś się do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na początek możemy zaoferować bezpłatną wycenę wszystkich zleceń. Daj nam znać – do niczego Cię to nie zobowiązuje, natomiast e-mail z informacją o kosztach oraz czasie wykonania tłumaczenia otrzymasz już po trzydziestu minutach. W tym celu wypełnij formularz albo, jeśli wolisz porozmawiać, daj nam znać za pośrednictwem telefonu. Jeśli chodzi o zwyczajne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zasugerujemy Ci najlepszą cenowo opcję rozliczenia na podstawie ilości wyrazów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najlepiej ocenić czas niezbędny do wykonania tłumaczenia oraz wycenić pracę, potrzebujemy tekstu,, który jest przedmiotem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz wysłać nam pliki w wielu rozmaitych formatach, a także wprowadzić kilka uwag w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Zaczekaj pół godziny na informację o wycenie, jak również o czasie, w jakim przekład może zostać zrealizowany. Jeżeli cena i czas będą dla Ciebie odpowiednie, nasi pracownicy natychmiastowo wezmą się do pracy nad tekstem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do realizacji każdego zlecenia wybierana jest osoba, która posiada najlepszą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wyślemy je mailowo, jak również opublikujemy w panelu Klienta na stronie, zaś osobom, które wybrały tłumaczenia przysięgłe – prześlemy przekład także tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia korekty native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmujemy się wszystkich zleceń. Z uwagi na współpracę z doświadczonymi tłumaczami, zapewniającymi możliwość tłumaczenia tekstów w aż pięćdziesięciu różnych językach, posiadamy bardzo bogatą ofertę. Wszystko to po zupełnie bezpłatnej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, jak również na wyjątkowo korzystnych dla klienta warunkach cenowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w przygotowywaniu perfekcyjnych tłumaczeń przysięgłych, tłumaczeń tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz tłumaczenia tekstu jakiejkolwiek strony internetowej? A może chciałbyś szybko przetłumaczyć maila? To żaden kłopot! Nasi translatorzy poradzą sobie ze stronami internetowymi o każdej tematyce, za to gotowego, przełożonego e-maila otrzymasz już maksymalnie 60 minut po nadesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Zależnie od tego, w jakim miejscu i terminie potrzebujesz tłumacza – przyślemy do Ciebie odpowiednią osobę, tak do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Wskaż wybrane miejsce, określ temat spotkania – jeśli jest to np. spotkanie biznesowe, oddelegowujemy tłumacza mającego doświadczenie w konkretnej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To ekspresowa, niedroga i prosta forma tłumaczenia. Wykonamy ją dla Ciebie bezbłędnie i w korzystnej cenie! Każdą rozmowę można także nagrać na życzenie klienta, aby potem był w stanie ponownie odtwarzać ją w przeznaczonym do tego panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym przypadku chodzi edycję tłumaczeń pod kątem charakteru konkretnego państwa czy regionu. Realizuje ją nasz profesjonalny native speaker, który perfekcyjnie orientuje się w niuansach językowych danej kultury. Jeżeli chcesz dopasować treść do konkretnego odbiorcy czy sytuacji – również możemy to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

już tylu profesjonalnych, zaawansowanych lingwistycznie tłumaczy i native speakerów podjęło decyzję o stałej współpracy z nami.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z wykonanych przez nas tłumaczeń. Ta liczba nieustannie rośnie!

25 000

zleceń – tyle profesjonalnie zrealizowanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które przekłamywały kolejne, lingwistyczne bariery.

70 000 000

tyle wyrazów przełożyli dotychczas nasi translatorzy, tworząc tym samym kolejne, znakomicie przełożone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail