Tłumaczenia
Brzeszcze

Każde tłumaczenie przysięgłe potrzebuje perfekcyjnego zrealizowania. Jeśli nie chcesz wahać się co do jakości tłumaczenia, zapraszamy do skorzystania z naszych korzystnych cenowo, wyjątkowo szybkich i każdorazowo profesjonalnych usług. Tłumaczenia wykonane przez Dogadamycie to gwarancja najwyższej jakości. Nasza oferta to najlepsza oferta w Brzeszczach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Brzeszczach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wszystko, czego się podejmiemy, zrealizujemy na sto procent. Dlatego właśnie tłumaczenia przysięgłe i biznesowe stanowią jedną z naszych najmocniejszych stron. Wszystko to na atrakcyjnych dla klienta warunkach współpracy – pod względem ceny, jak i terminu realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki bardzo dużej grupie współpracujących z nami osób, oferujemy realizację przekładów w ponad 50 językach. Nasi translatorzy to osoby bogate w stosowną wiedzę, wykształcenie, jak również doświadczenie, nierzadko także w kontekście kultury i charakteru państwa, którego językiem się posługują. Niemałe umiejętności językowe sprawiają, że nasze tłumaczenia przysięgłe są jednymi z najlepszych, jakie można obecnie znaleźć na rynku usług translatorskich.

Profesjonalizm tłumaczy przekłada się także na szybkość wykonywania zleceń. Wiele z nich jest wykonywanych w tempie błyskawicznym, ponieważ dobrze wiemy, że naszym klientom zależy na czasie. Tłumaczenia tworzone w Dogadamycie nie tracą przy tym na jakości – to nasze główne zadanie, dlatego w przypadku wszystkich zleceń określamy ilość czasu wymaganego na jego realizację. Brzeszcze to miasto, w którym jesteśmy bezkonkurencyjni.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na początku powinniśmy dowiedzieć się trochę więcej na temat Twojego zlecenia, aby jak najdokładniej je wycenić. Jeśli jest to tzw. tłumaczenie klasyczne, zaoferujemy Ci możliwość rozliczenia się za ilość wyrazów, które mamy przełożyć. Taka opcja jest wyjątkowo korzystna cenowo. Skontaktuj się z nami telefonicznie albo wypełnij formularz na stronie – odezwiemy się w ciągu 30 minut! To absolutnie niezobowiązujące.

Przesyłasz pliki do wyceny

Najlepsza wycena to taka, która uwzględnia specyfikę całego zlecenia. Dlatego powinieneś dostarczyć nam każdy tekst, wymagający tłumaczenia, za pomocą specjalnego formularza na stronie. Po to, abyśmy uczciwie określili koszt usługi. O niczym nie decydujesz w ciemno – dopiero wtedy, gdy poinformujemy Cię o warunkach współpracy, podejmiesz decyzję.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Uwzględnimy w nim koszt oraz czas, który będzie potrzebny na zrealizowanie tłumaczenia. Kiedy nasza oferta będzie dla Ciebie odpowiednia, przystąpimy do punktu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Ustalimy osobę, która jak najszybciej rozpocznie wykonywanie tłumaczenia. Nasi tłumacze to osoby, które posiadają swoje szczególne specjalizacje, dlatego w przypadku np. dokumentów czy umów, zawsze wyznaczamy tłumaczy mających pojęcie o danym temacie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Kiedy prace nad tekstem zostaną ukończone, w umówiony dzień prześlemy Ci wykonane tłumaczenie. Zarówno mailowo, jak i za pomocą panelu klienta, a w przypadku tłumaczeń przysięgłych – dodatkowo tradycyjną pocztą. Co więcej, wszystkie zamówione teksty może skorygować nasz native speaker, który uwzględni niuanse danego języka, grupę docelową danego tekstu itd. – w zależności od Twoich potrzeb (jest to usługa dodatkowo płatna).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zrealizujemy tłumaczenia różnego rodzaju tekstów. Doświadczenie, korzystna cena, szybkość i ogromna siła tkwiąca w zaangażowanym zespole – dzięki temu nasze przekłady są każdorazowo wartościowe i wiarygodne.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Pośród naszych tłumaczy znajdują się osoby, którym niestraszne dokumenty sądowe, świadectwa, umowy biznesowe czy prace naukowe. Wszystkie specjalistyczne teksty przetłumaczymy w pełni fachowo i bezbłędnie.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Z radością podejmiemy się także tłumaczenia witryn internetowych o każdej treści. Oprócz tego, bardzo szybko dostarczamy przekłady maili (w nie więcej niż 60 minut), przez co klient ma pewność, że nie będzie musiał przerywać lub przeciągać rozmowy.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Niektóre sytuacje potrzebują czasem pomocy tłumacza. Z tego powodu w naszej ofercie nie mogło zabraknąć przekładów ustnych konsekutywnych oraz symultanicznych. W razie potrzeby, nasz tłumacz dotrze w określone miejsce spotkania biznesowego. Zapewnimy również obecność osoby, która zna się na konkretnej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy bieżącą translację rozmowy telefonicznej, sposobność nagrania jej i późniejszego odsłuchiwania. Wszystko to w atrakcyjnej cenie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W ramach naszych wielopoziomowych usług, oferujemy również możliwość korekty stworzonego tekstu tak, aby odpowiadał np. kontekstowi kulturowemu danego państwa lub grupie odbiorców, do której ma być skierowany. Edycja realizowana jest przez naszych native speakerów, którzy perfekcyjnie orientują się w różnego typu językowych kwestiach i mają bogate doświadczenie w posługiwaniu się konkretnym językiem.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych native speakerów oraz tłumaczy, którzy każdego dnia realizują kolejne zlecenia.

300

użytkowników – tak wiele osób zdecydowało do tej pory wybrać właśnie naszą firmę. Wiele z nich zostało z nami do dzisiaj!

25 000

zleceń – nieustannie podejmujemy kolejne wyzwania, których celem jest zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu każde kolejne zadanie to cegiełka stopniowo budująca nasz sukces.

70 000 000

słowa, które na ten moment przetłumaczyli nasi tłumacze. Dzięki ich ciężkiej pracy i profesjonalizmowi, biuro tłumaczeń Dogadamycie wciąż zdobywa zaufanie kolejnych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail