Tłumaczenia
Brzesko

Mamy świadomość tego, że najlepsze tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza najwyższych kompetencji. Właśnie dlatego zatrudniamy jedynie fachowców z doświadczeniem i wyjątkowo dobrymi umiejętnościami lingwistycznymi. Nasze tłumaczenia to 100% satysfakcji ze zrealizowanego zlecenia i szybkie oddanie przygotowanych tekstów. Dlatego w Brzesku jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Brzesku - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi najmocniejszymi stronami są szybki czas stworzenia przekładu, wysokie umiejętności tłumaczy, jak i atrakcyjne oferty cenowe. Wykonujemy bogaty zakres usług, w tym tłumaczenia w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Powierzane nam translacje są przygotowywane bezzwłocznie, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, dzięki czemu gwarantujemy swoim klientom szybkie dostarczenie tekstów – zawsze w ustalonym wcześniej czasie. W zakres naszych usług wchodzą zarówno klasyczne tłumaczenia, jak i również wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Co więcej, zajmujemy się przekładem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz szeroki zakres usług i liczba kooperujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się wszystkich językowych wyzwań. Obecnie nasze biuro przygotowuje tłumaczenia rozmaitych treści w ponad 50 językach. Z tego powodu mamy absolutną pewność, że stworzone przez nas tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim oczekiwaniom naszych klientów. Brzesko to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz zamieszczony na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W odróżnieniu od wielu konkurencyjnych przedsiębiorstw u nas jest ona całkowicie darmowa. Kontaktując się z nami za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie lub dzwoniąc pod podany numer telefonu, ekspresowo otrzymasz wszelkie niezbędne informacje. Zwykłe przekłady rozliczamy biorąc pod uwagę ilość słów do przetłumaczenia w danym tekście i to rozwiązanie sugerujemy naszym klientom (opcja ta jest niezwykle atrakcyjna cenowo). Każde zlecenie wycenimy w maksymalnie trzydzieści minut.

Przesyłasz pliki do wyceny

Za pomocą formularza na stronie możesz wysłać nam tekst, który ma być przedmiotem zlecenia. Prześlij go nam w formie dowolnego pliku. Możesz załączyć też kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby dokładnie opisać Ci cały tryb pracy naszego translatora i uprościć podjęcie decyzji o współpracy z naszą firmą, wyślemy nie tylko wycenę zlecenia, ale także określimy termin, w jakim jesteśmy w stanie oddać wykonane tłumaczenie. Gdy zaakceptujesz te warunki, rozpoczniemy pracę.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie dobrany tłumacz (który najpełniej odda sens i istotę Twojego tekstu) zrealizuje tłumaczenie w terminie, który ustaliliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W określonym wcześniej terminie tłumaczenie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, a także w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – oprócz wersji elektronicznej – są oddawane dodatkowo w formie fizycznej, czyli pocztą. Do każdego tłumaczenia można dodatkowo zlecić korektę native speakera, który zadba o to, aby treść pełniej wpisywała się w charakter i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Najlepsze biuro tłumaczeń to takie, które wie jak przygotowywać tłumaczenia w stu procentach trafiające w oczekiwania klienta. Musi wzbudzać zaufanie dobrą jakością tekstów oraz brać pod uwagę elementy charakterystyczne dla konkretnego języka. Dogadamycie jest dokładnie takim miejscem – godnym zaufania, w ciągłym rozwoju i gwarantującym bardzo szybką realizację zleceń.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy wykonujemy z najwyższą starannością i koncentracją na konkretnym zleceniu. Dlatego bez problemu i w ekspresowym tempie przygotujemy wszelkie tłumaczenia świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o każdej tematyce, tłumacząc ją na dowolny język. Tłumaczenie e-maili realizujemy w zasadzie “od ręki”. Zajmuje nam to nie dłużej niż godzinę, aby jak najszybciej umożliwić klientowi udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli chcesz dokładnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w dobre miejsce. Nasi tłumacze zjawią się w określonym przez Ciebie miejscu i czasie, aby towarzyszyć Ci np. w spotkaniu biznesowym. Ponadto, oddelegujemy osobę mającą pojęcie o danej branży, która pomoże w lepszym zrozumieniu konwersacji.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy również całkowicie płynne i zachęcające cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Oprócz bieżącego tłumaczenia rozmowy, jesteśmy w stanie również nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby można było wrócić do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszej firmy to osoby nie tylko o najwyższym stopniu umiejętności lingwistycznych, ale również znające specyfikę konkretnego języka. Z tego powodu zapewniamy również możliwość dokonania przez nich edycji już przetłumaczonych tekstów tak, aby dopasować je do właściwego kontekstu czy grona odbiorców. Niewątpliwie zwiększa to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które są zatrudnione w naszym biurze w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak liczne grono umożliwia podejmowanie zleceń z wielu branż i tworzenie treści wysokiej jakości.

300

użytkowników – klienci korzystający z naszych usług od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się rozrasta, a Dogadamycie dynamicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich potrzebujących najwyższej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tyle zleconych nam tłumaczeń sprawiło, że teraz jesteśmy jednym wiodących biur translatorskich na rynku.

70 000 000

tyle wyrazów przetłumaczyli na ten moment nasi tłumacze w ramach tworzenia translacji pisemnych. Chcemy dalej się rozwijać i umożliwiać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail