Tłumaczenia
Brzeg

Dobra jakość i szybkość realizacji – to elementy, które stanowią nasz wyróżnik na rynku przedsiębiorstw translatorskich funkcjonujących w Brzegu. Nasze tłumaczenia przysięgłe przygotowujemy nie tylko ekspresowo, ale również z absolutnym zaangażowaniem. Nasi tłumacze to fachowcy, którzy każde tłumaczenie dostarczą Państwu nie tylko w wymaganym czasie, ale również na opłacalnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Brzegu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wachlarz naszych usług to między innymi wysokiej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz najróżniejsze tłumaczenia pisemne. Nasze cechy to korzystne warunki współpracy i bardzo szybki czas realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z najlepszych cech Dogadamycie jest oferowanie sprawnie i profesjonalnie przygotowanych przekładów, które często wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi tłumacze tworzą ekspresowe tłumaczenia, które bez względu na krótki czas realizacji, zawsze wykonywane są z niezwykłą pieczołowitością i uwagą. Pracujemy w trybie ciągłym, przez co przygotowujemy nasze teksty niezależnie od godziny lub dni tygodnia dlatego też dostarczamy gotowe zlecenia każdorazowo w terminie.

W naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia tekstów różnego typu w nawet 50 różnych językach. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, dzięki czemu przyjmujemy również zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne rodzaje tekstów wymagają rozmaitych kompetencji i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych tłumaczeń każdorazowo dobieramy tłumaczy o najlepszych kompetencjach, które sprawdzą się w przypadku danego zlecenia. Brzeg jest miastem, w którym szukasz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, na pewno chciałbyś wiedzieć, jakie będą pełne koszty usługi. Właśnie z tego powodu gwarantujemy potencjalnym kontrahentom możliwość wyceny wszystkich tekstów – absolutnie darmowo, za pomocą telefonu albo formularza na stronie, szybko (w 30 minut) i bez żadnych zobowiązań. Tzw. tłumaczenia klasyczne, czyli zwyczajne, są zazwyczaj wyceniane pod względem liczby słów w konkretnym tekście, co uchodzi za wyjątkowo korzystne wyjście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Celem uzyskania szczegółowej wyceny, klient powinien wysłać nam plik z tekstem do przekładu. Należy to uczynić za pomocą formularza umieszczonego na stronie, który pozwala na przesłanie plików w rozmaitych formatach, a w przeznaczonym na to polu można zawrzeć inne informacje na temat zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem przygotowujemy wycenę zlecenia i szacujemy, w jakim czasie możemy zagwarantować Ci jego wykonanie.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli warunki będą dla Ciebie odpowiednie dobrany do charakteru zlecenia tłumacz niezwłocznie zabierze się do pracy nad przekładem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gotowy przekład wysyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej witrynie. Co więcej, wszystkie teksty można skorygować. Jeżeli tego chcesz, skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u doświadczonego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko w formie elektronicznej, ale także za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy każdorazowo zupełnie nieodpłatnie, oferując jednocześnie niezwykle korzystne warunki współpracy: niskie ceny, przekład niezwykle zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach i ekspresowe wykonanie. Wszystko to w połączeniu z bardzo dobrą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” przekładami, zajmujemy się również fachowym przekładem trudniejszych tekstów. Nasi translatorzy podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą także tłumaczenia stron internetowych dowolnego typu, jak i szybkie tłumaczenie e-maili (realizujemy je w maksymalnie 60 minut!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli poszukujesz tłumacza mającego pojęcie o konkretnej branży, który przyjedzie w konkretne przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Gwarantujemy translacje ustne konsekutywne lub symultaniczne. Dostosujemy się do Twoich potrzeb.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa wyjątkowo szybka i w niskiej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeśli konkretny przekład nie trafił w kontekst czy grono odbiorców dla którego ma być skierowany, proponujemy również wprowadzenie korekt do istniejącego już tekstu. Korekty podejmie się nasz native speaker, najlepiej znający występujące niuanse i konteksty obecne w danym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych wykwalifikowanych translatorów i native speakerów, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy przygotowywany tekst był zgodny z wymaganiami klientów. Wyróżnia ich profesjonalizm i niesłabnące zaangażowanie.

300

użytkowników – klienci zadowoleni z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami do dzisiaj. Sprawdź nas i przekonaj się, że warto!

25 000

zleceń – wciąż podnosimy jakość swoich usług, dlatego odnotowujemy stale zainteresowanie i zaufanie do realizowanych przez nas tłumaczeń. Dziękujemy!

70 000 000

czyli słowa, które do tej pory zostały przetłumaczone we wszystkich wykonanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi tłumacze czekają na więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail