Tłumaczenia
Braniewo

Mamy świadomość tego, że dobre tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza niemałych umiejętności. Właśnie dlatego angażujemy do pracy wyłącznie specjalistów z doświadczeniem i bardzo dobrymi umiejętnościami językowymi. Nasze tłumaczenia to 100% zadowolenia z wykonanego zlecenia i ekspresowe oddanie gotowych tekstów. Dlatego w Braniewie jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Braniewie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi najmocniejszymi stronami są ekspresowy czas stworzenia przekładu, wysokie umiejętności tłumaczy, jak i atrakcyjne oferty cenowe. Realizujemy bogaty zakres usług, w tym tłumaczenia w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Zlecane nam translacje są przygotowywane na bieżąco, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, przez co gwarantujemy swoim kontrahentom ekspresowe oddanie tekstów – każdorazowo w umówionym wcześniej terminie. W zakres naszych usług wchodzą zarówno klasyczne tłumaczenia, jak i również wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Ponadto, zajmujemy się przekładem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz szeroki zakres usług i liczba współpracujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się każdego lingwistycznego wyzwań. Obecnie nasze biuro przygotowuje translacje rozmaitych treści w ponad 50 językach. Dzięki temu mamy absolutną pewność, że wykonane przez nasze biuro tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim oczekiwaniom naszych klientów. Braniewo jest miastem, w którym szukasz rzetelnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz widoczny na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W odróżnieniu od wielu innych firm u nas jest ona całkowicie darmowa. Kontaktując się z nami za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie lub dzwoniąc pod udostępniony numer telefonu, ekspresowo otrzymasz wszystkie potrzebne informacje. Zwykłe przekłady rozliczamy na zasadzie liczby słów do przetłumaczenia w danym tekście i takie rozwiązanie sugerujemy naszym klientom (opcja ta jest niezwykle korzystna cenowo). Każde zlecenie wycenimy w nie więcej niż trzydzieści minut.

Przesyłasz pliki do wyceny

Za pomocą formularza na stronie możesz przesłać nam tekst, będący przedmiotem zlecenia. Prześlij go nam w formie dowolnego pliku. Możesz dodać także kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby trafnie nakreślić Ci cały przebieg pracy naszego translatora i uprościć podjęcie decyzji o współpracy z naszym biurem, wyślemy nie tylko wycenę zlecenia, ale także określimy termin, w którym jesteśmy w stanie oddać wykonany przekład. Gdy zaakceptujesz te warunki, rozpoczniemy pracę.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie wybrany tłumacz (który najpełniej odda sens i istotę Twojego zlecenia) wykona tłumaczenie w terminie, który określiliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym czasie tłumaczenie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, a także w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – poza wersją elektroniczną – są dostarczane również w formie fizycznej, czyli pocztą. Do każdego tłumaczenia można ponadto zlecić korektę native speakera, który zadba o to, aby treść dokładniej wpisywała się w cechy i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Dobre biuro tłumaczeń to takie, które potrafi tworzyć przekłady w 100% trafiające w potrzeby klienta. Musi wzbudzać zaufanie wysoką jakością tekstów oraz brać pod uwagę cechy charakterystyczne dla konkretnego języka. Dogadamycie jest dokładnie takim miejscem – godnym zaufania, w ciągłym rozwoju i zapewniającym niezwykle szybką realizację zlecenia.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy wykonujemy z dużą pieczołowitością i skupieniem na konkretnym zadaniu. Z tego powodu bez problemu i w ekspresowym tempie wykonamy wszelkie tłumaczenia świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o każdej tematyce, tłumacząc ją na wybrany język. Tłumaczenie e-maili wykonujemy praktycznie “od ręki”. Zajmuje nam to nie dłużej niż godzinę, aby jak najszybciej pozwolić klientowi na udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli chcesz dokładnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w dobre miejsce. Nasi tłumacze zjawią się w określonym przez Ciebie miejscu i terminie, aby towarzyszyć Ci np. w spotkaniu biznesowym. Ponadto, dobierzemy osobę znającą się na danej dziedzinie, która pomoże w lepszym zrozumieniu konwersacji.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Oferujemy także całkowicie płynne i zachęcające cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Poza bieżącą translacją rozmowy, jesteśmy w stanie również nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby istniała możliwość powrotu do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszej firmy to osoby nie tylko o zaawansowanym poziomie zdolności lingwistycznych, ale również znające specyfikę danego języka. Dlatego zapewniamy również możliwość dokonania przez nich edycji już przełożonych tekstów tak, aby dostosować je do odpowiedniego kontekstu czy grona odbiorców. Niewątpliwie zwiększa to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które pracują w naszej firmie w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak duże grono umożliwia otrzymywanie zleceń z wielu branż i tworzenie treści najwyższej jakości.

300

użytkowników – kontrahenci korzystający z naszych usług od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się rozrasta, a Dogadamycie dynamicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich wymagających doskonałej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tak wiele zleconych nam tłumaczeń miało wpływ na to, że teraz jesteśmy jednym z najprężniej działających biur translatorskich na rynku.

70 000 000

tyle wyrazów przetłumaczyli na ten moment nasi tłumacze w ramach przygotowywania translacji pisemnych. Pragniemy dalej się rozwijać i dawać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail