Tłumaczenia
Boguszów-Gorce

Każde tłumaczenie przysięgłe potrzebuje perfekcyjnego zrealizowania. Jeśli nie chcesz wahać się co do jakości przekładu, zachęcamy do skorzystania z naszych atrakcyjnych cenowo, bardzo szybkich i każdorazowo profesjonalnych usług. Tłumaczenia zrealizowane przez Dogadamycie to pewność najwyższej jakości. Nasza propozycja to najlepsza oferta w Boguszowie-Gorcach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Boguszowie-Gorcach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wszystko, czego się podejmiemy, wykonujemy na 100%. Dlatego właśnie tłumaczenia przysięgłe i biznesowe stanowią jedną z naszych najmocniejszych stron. Wszystko to na atrakcyjnych dla kontrahenta warunkach współpracy – pod względem ceny, jak i czasu realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki bardzo dużej grupie współpracujących z nami osób, możemy zaoferować wykonanie przekładów w ponad pięćdziesięciu językach. Nasi translatorzy to osoby mające stosowną wiedzę, wykształcenie, a także doświadczenie, często również w kontekście kultury i charakteru państwa, którego językiem się posługują. Wysokie umiejętności językowe sprawiają, że nasze tłumaczenia przysięgłe są jednymi z najlepszych, jakie można obecnie znaleźć na rynku usług translatorskich.

Profesjonalizm tłumaczy przekłada się również na szybkość wykonywania zleceń. Wiele z nich jest realizowanych wręcz ekspresowo, ponieważ mamy świadomość tego, że naszym kontrahentom zależy na czasie. Tłumaczenia tworzone w Dogadamycie nie tracą przy tym na jakości – to nasz priorytet, z tego powodu w przypadku każdego zlecenia określamy ilość czasu potrzebnego na jego realizację. Boguszów-Gorce to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na początku musimy dowiedzieć się nieco więcej na temat Twojego zlecenia, aby jak najdokładniej je wycenić. Jeśli jest to tzw. tłumaczenie klasyczne, zaoferujemy Ci możliwość rozliczenia się za liczbę słów, które mamy przetłumaczyć. Taka opcja jest bardzo atrakcyjna cenowo. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz na stronie – odezwiemy się w ciągu 30 minut! To całkowicie niezobowiązujące.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dobra wycena to taka, która ma na uwadze charakter całego zlecenia. Dlatego powinieneś dostarczyć nam każdy tekst, który wymaga przekładu za pomocą specjalnego formularza na stronie. Po to, abyśmy jak najdokładniej określili cenę usługi. O niczym nie decydujesz w ciemno – dopiero wtedy, gdy poinformujemy Cię o warunkach współpracy, podejmiesz decyzję.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Uwzględnimy w nim cenę oraz czas, który będzie niezbędny na wykonanie tłumaczenia. Kiedy nasza oferta będzie Ci odpowiadać, przejdziemy do punktu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Wyznaczymy osobę, która jak najprędzej rozpocznie wykonywanie tłumaczenia. Nasi tłumacze to osoby, które posiadają swoje szczególne specjalizacje, zatem w przypadku np. dokumentów czy umów, każdorazowo wyznaczamy tłumaczy mających pojęcie o danym temacie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy prace nad tekstem zostaną zakończone, w umówiony dzień prześlemy Ci gotowe tłumaczenie. Zarówno mailowo, jak i za pośrednictwem panelu klienta, a w przypadku tłumaczeń przysięgłych – również tradycyjną pocztą. Co więcej, wszystkie zamówione teksty może poprawić nasz native speaker, który weźmie pod uwagę niuanse danego języka, grupę docelową danego tekstu itd. – zależnie od Twoich potrzeb (jest to usługa dodatkowo płatna).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zrealizujemy tłumaczenia różnego rodzaju tekstów. Doświadczenie, korzystna cena, szybkość i ogromna siła tkwiąca w pełnym zaangażowania zespole – dzięki temu nasze przekłady są zawsze wartościowe i wiarygodne.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Pośród naszych tłumaczy znajdują się osoby, którym niestraszne dokumenty sądowe, świadectwa, umowy biznesowe czy prace naukowe. Wszystkie specjalistyczne teksty przetłumaczymy w pełni fachowo i bezbłędnie.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Chętnie podejmiemy się także tłumaczenia witryn internetowych o dowolnej treści. Poza tym, bardzo szybko dostarczamy przekłady maili (w nie więcej niż 60 minut), dzięki czemu kontrahent ma gwarancję, że nie będzie musiał przerywać lub przeciągać konwersacji.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Różne sytuacje wymagają czasem pomocy tłumacza. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć tłumaczeń ustnych konsekutywnych oraz symultanicznych. W razie konieczności, nasz tłumacz dotrze w określone miejsce spotkania biznesowego. Możemy zapewnić także obecność osoby, która zna się na danej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy bieżącą translację rozmowy telefonicznej, możliwość nagrania jej i późniejszego odsłuchiwania. Wszystko to w atrakcyjnej cenie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W ramach naszych wielowymiarowych usług, proponujemy również szansę korekty stworzonego tekstu tak, aby odpowiadał np. kontekstowi kulturowemu danego kraju lub grupie odbiorców, do której ma być skierowany. Edycja wykonywana jest przez naszych native speakerów, którzy doskonale orientują się w rozmaitego typu językowych kwestiach i posiadają bogate doświadczenie w posługiwaniu się konkretnym językiem.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych native speakerów oraz tłumaczy, którzy każdego dnia realizują kolejne zlecenia.

300

użytkowników – tak dużo osób zdecydowało do tej pory wybrać właśnie nasze biuro. Wiele z nich zostało z nami do dzisiaj!

25 000

zleceń – wciąż podejmujemy kolejne wyzwania, których celem jest satysfakcja naszych kontrahentów. Z tego powodu każde kolejne zlecenie to cegiełka stopniowo budująca nasz sukces.

70 000 000

słowa, które dotychczas przetłumaczyli nasi tłumacze. Dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom, biuro tłumaczeń Dogadamycie nieustannie zdobywa zaufanie kolejnych kontrahentów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail