Tłumaczenia
Bochnia

Najwyższa jakość i szybkość realizacji – to cechy, które wyróżniają nas na rynku firm translatorskich funkcjonujących w Bochni. Nasze tłumaczenia przysięgłe wykonujemy nie tylko szybko, ale również z pełnym zaangażowaniem. Nasi tłumacze to profesjonaliści, którzy każde tłumaczenie dostarczą Państwu nie tylko we wcześniej ustalonym terminie, ale także na opłacalnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Bochni - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wachlarz naszych usług to między innymi najwyższej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz najróżniejsze tłumaczenia pisemne. Nasze cechy to korzystne warunki współpracy i bardzo szybki czas realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z największych cech Dogadamycie jest oferowanie sprawnie i profesjonalnie przygotowanych tłumaczeń, które często wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi translatorzy przygotowują niezwykle szybkie tłumaczenia, które bez względu na krótki czas wykonania, każdorazowo wykonywane są z wyjątkową pieczołowitością i uwagą. Pracujemy w trybie ciągłym, dlatego tworzymy nasze teksty bez względu na godzinę lub dzień tygodnia, dlatego też dostarczamy gotowe zlecenia każdorazowo w terminie.

W naszej ofercie możesz znaleźć przekłady tekstów różnego typu w nawet 50 różnych językach. Angażujemy do pracy doświadczonych fachowców, dzięki czemu przyjmujemy także zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne typy tekstów potrzebują rozmaitych umiejętności i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych przekładów każdorazowo typujemy tłumaczy o najlepszych umiejętnościach, które sprawdzą się w przypadku danego zlecenia. Bochnia jest miastem, w którym szukasz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Zanim przystąpimy do wykonania zlecenia, z pewnością będziesz chciał się dowiedzieć, jakie będą dokładne koszty usługi. Właśnie dlatego zapewniamy potencjalnym klientom możliwość wyceny wszystkich tekstów – absolutnie bezpłatnie, za pomocą telefonu albo formularza na stronie, szybko (w pół godziny) i bez jakichkolwiek zobowiązań. Tzw. tłumaczenia klasyczne, czyli typowe, są zazwyczaj wyceniane przez wzgląd na liczbę słów w konkretnym tekście, co stanowi wyjątkowo korzystne wyjście.

Przesyłasz pliki do wyceny

W celu uzyskania całościowej wyceny, klient powinien wysłać nam plik z tekstem do tłumaczenia. Należy to zrobić za pomocą formularza umieszczonego na stronie, który pozwala na przesłanie plików w rozmaitych formatach, a w przeznaczonym na to polu można załączyć inne informacje na temat zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem wyceniamy zlecenie i określamy, jak szybko możemy zapewnić Ci jego wykonanie.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli warunki będą dla Ciebie odpowiednie dobrany do tematyki zlecenia tłumacz niezwłocznie zabierze się do pracy nad przekładem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wykonane tłumaczenie przesyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej stronie. Co więcej, wszystkie teksty można skorygować. Jeśli tego chcesz, skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u kompetentnego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko w formie elektronicznej, ale również za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy każdorazowo zupełnie nieodpłatnie, zapewniając jednocześnie niezwykle korzystne warunki współpracy: niskie ceny, tłumaczenie niezwykle zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach oraz szczególnie szybkie zrealizowanie zlecenia. Wszystko to w połączeniu z bardzo dobrą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” przekładami, zajmujemy się również profesjonalnym tłumaczeniem trudniejszych tekstów. Nasi translatorzy podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres naszych usług wchodzą również tłumaczenia witryn internetowych różnego typu, jak i szybkie tłumaczenie e-maili (realizujemy je nie dłużej niż godzinę!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli poszukujesz tłumacza mającego pojęcie o danej branży, który przyjedzie w określone przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Zapewniamy tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne. Dopasujemy się do Twoich potrzeb.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa ekspresowa i w przystępnej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeśli konkretny przekład nie trafił w kontekst lub grono odbiorców do którego ma być przeznaczony, oferujemy również wprowadzenie korekt do istniejącego już tekstu. Korekty podejmie się nasz native speaker, najlepiej znający występujące niuanse i konteksty obecne w konkretnym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych wykwalifikowanych translatorów i native speakerów, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy przygotowywany tekst był zgodny z oczekiwaniami klientów. Wyróżnia ich doświadczenie i niesłabnący zapał do pracy.

300

użytkowników – liczba klientów zadowolonych z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami na dłużej. Sprawdź nas i przekonaj się, że warto!

25 000

zleceń – nieustannie podnosimy jakość swoich usług, przez co odnotowujemy niesłabnące zainteresowanie i zaufanie do tworzonych przez nas tłumaczeń. Dziękujemy!

70 000 000

czyli słowa, które do tej pory zostały przetłumaczone we wszystkich wykonanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi translatorzy pragną więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail