Tłumaczenia
Biskupiec

Każde tłumaczenie przysięgłe wymaga solidnego wykonania. Jeśli nie chcesz wahać się co do jakości przekładu, zapraszamy do skorzystania z naszych atrakcyjnych cenowo, wyjątkowo szybkich i każdorazowo profesjonalnych usług. Tłumaczenia wykonane przez Dogadamycie to pewność najwyższej jakości. Nasza propozycja to najlepsza oferta w Biskupcu.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Biskupcu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wszystko, czego się podejmiemy, zrealizujemy na sto procent. Dlatego właśnie tłumaczenia przysięgłe i biznesowe są jedną z naszych najmocniejszych stron. Wszystko to na atrakcyjnych dla klienta warunkach współpracy – pod względem ceny, jak i terminu wykonania.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki ogromnej grupie współpracujących z nami osób, oferujemy wykonanie przekładów w ponad 50 językach. Nasi translatorzy to osoby bogate w stosowną wiedzę, wykształcenie, jak również doświadczenie, nierzadko również w kontekście kultury i specyfiki kraju, którego językiem się posługują. Niemałe umiejętności językowe sprawiają, że nasze tłumaczenia przysięgłe są jednymi z najlepszych, jakie można obecnie znaleźć na rynku usług translatorskich.

Profesjonalizm tłumaczy przekłada się również na szybkość wykonywania zleceń. Wiele z nich jest realizowanych w tempie błyskawicznym, ponieważ dobrze wiemy, że naszym klientom zależy na czasie. Tłumaczenia powstające w Dogadamycie nie tracą przy tym na jakości – to nasz priorytet, dlatego w przypadku wszystkich zleceń określamy ilość czasu wymaganego na jego wykonanie. Biskupiec to miasto, w którym jesteśmy bezkonkurencyjni.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przede wszystkim musimy dowiedzieć się nieco więcej na temat Twojego zlecenia, aby jak najlepiej je wycenić. Jeżeli jest to tzw. przekład klasyczny, zaproponujemy Ci możliwość rozliczenia się za ilość słów, które mamy przełożyć. Taka opcja jest bardzo korzystna cenowo. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz na stronie – odezwiemy się w ciągu 30 minut! To absolutnie niezobowiązujące.

Przesyłasz pliki do wyceny

Najlepsza wycena to taka, która uwzględnia charakter całego zlecenia. Z tego powodu powinieneś przesłać nam każdy tekst, który wymaga przekładu za pośrednictwem przeznaczonego na to formularza na stronie. Po to, abyśmy uczciwie określili cenę usługi. O niczym nie decydujesz w ciemno – dopiero wtedy, gdy poinformujemy Cię o warunkach współpracy, podejmiesz decyzję.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Uwzględnimy w nim cenę oraz czas, który będzie niezbędny na zrealizowanie przekładu. Gdy nasza oferta będzie Ci odpowiadać, przejdziemy do punktu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Wyznaczymy osobę, która jak najszybciej rozpocznie realizację tłumaczenia. Nasi tłumacze to osoby, które mają swoje specjalności, zatem w przypadku np. dokumentów czy umów, zawsze wyznaczamy tłumaczy mających pojęcie o danym temacie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Kiedy prace nad tekstem zostaną zakończone, w umówiony dzień dostarczymy Ci gotowe tłumaczenie. Zarówno mailowo, jak i za pośrednictwem panelu klienta, a w przypadku tłumaczeń przysięgłych – dodatkowo tradycyjną pocztą. Co więcej, wszystkie zamówione teksty może skorygować nasz native speaker, który uwzględni niuanse danego języka, grupę docelową danego tekstu itd. – w zależności od Twoich potrzeb (jest to usługa dodatkowo płatna).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wykonamy tłumaczenia różnego rodzaju tekstów. Doświadczenie, korzystna cena, szybkość i wielka siła tkwiąca w pełnym zaangażowania zespole – dzięki temu nasze tłumaczenia są każdorazowo wartościowe i wiarygodne.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wśród naszych tłumaczy znajdują się osoby, którym niestraszne dokumenty sądowe, świadectwa, umowy biznesowe czy prace naukowe. Wszystkie specjalistyczne teksty przetłumaczymy w pełni fachowo i bezbłędnie.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Z radością podejmiemy się również przełożenia stron internetowych o każdej treści. Oprócz tego, ekspresowo dostarczamy przekłady maili (w nie więcej niż godzinę), przez co kontrahent ma pewność, że nie będzie musiał przerywać lub przeciągać konwersacji.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Niektóre sytuacje potrzebują czasem pomocy tłumacza. Z tego powodu w naszej ofercie nie mogło zabraknąć tłumaczeń ustnych konsekutywnych oraz symultanicznych. W razie potrzeby, nasz translator dojedzie w wyznaczone miejsce spotkania biznesowego. Zapewnimy także obecność osoby, mającej pojęcie o konkretnej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Zapewniamy bieżącą translację rozmowy telefonicznej, możliwość nagrania jej i późniejszego odsłuchiwania. Wszystko to w konkurencyjnej cenie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W ramach naszych wielopoziomowych usług, oferujemy także szansę edycji stworzonego tekstu tak, aby odpowiadał np. kontekstowi kulturowemu konkretnego kraju lub grupie odbiorców, do której ma być skierowany. Edycja wykonywana jest przez naszych native speakerów, którzy idealnie orientują się w różnego typu językowych kwestiach i mają obfite doświadczenie w posługiwaniu się danym językiem.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie wykonują kolejne zlecenia.

300

użytkowników – tak dużo osób postanowiło do tej pory wybrać właśnie naszą firmę. Wiele z nich pozostało z nami do dzisiaj!

25 000

zleceń – wciąż podejmujemy kolejne wyzwania, których celem jest zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu każde następne zlecenie to cegiełka stopniowo budująca nasz sukces.

70 000 000

słowa, które na ten moment przetłumaczyli nasi translatorzy. Dzięki ich ciężkiej pracy i profesjonalizmowi, biuro tłumaczeń Dogadamycie wciąż zdobywa zaufanie kolejnych kontrahentów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail