Tłumaczenia
Biłgoraj

Dogadamycie to biuro tłumaczeń, zajmujące się głównie tworzeniem wysokiej jakości tłumaczeń wszelkiego typu tekstów. W zakres naszej oferty wchodzą przede wszystkim fachowe tłumaczenia przysięgłe, w przypadku których zapewniamy wysokie umiejętności lingwistyczne i praktyczną wiedzę naszych tłumaczy. Zakres naszych usług jest niezwykle szeroki – tłumaczenia przygotowujemy w aż 50 różnych językach. Działamy również w Biłgoraju!

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Biłgoraju - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Najszybciej jak to możliwe i profesjonalnie tworzymy doskonałe przekłady tekstów najróżniejszego typu. Nasi translatorzy to fachowcy zajmujący się również tłumaczeniami przysięgłymi i biznesowymi. Wszystkie teksty, które nam powierzysz zostaną niezwykle szybko przetłumaczone przez naszych językowych specjalistów. Ponadto, wszystko to oferujemy w niskiej cenie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasi tłumacze to specjaliści – każde zlecenie jest skrupulatnie analizowane przez nasz zespół, natomiast do przygotowania konkretnego tłumaczenia przydzielamy osobę, która najdokładniej zna się na danej tematyce oraz branży. Tłumaczenia, które dostarczamy klientom cechują się najwyższą jakością wykonania. Wciąż się rozwijamy i poszerzamy grono zaufanych i doświadczonych tłumaczy, którzy służą nam swoim doświadczeniem i zdolnościami. Jeżeli Biłgoraj to miasto, w którym szukasz specjalistycznej pomocy w zakresie tłumaczeń - skontaktuj się z nami.

Oferujemy Państwu usługi translatorskie w ponad pięćdziesięciu językach. W Dogadamycie zyskują Państwo gwarancję, że tłumaczenia przysięgłe, dokumenty czy umowy biznesowe zostaną przetłumaczone w jak najlepszy i równocześnie niezwykle szybki sposób.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Pierwszym krokiem jest kontakt z naszą obsługą. Mogą Państwo skontaktować się z nami za pomocą podanego na stronie numerowi telefonu lub przez specjalnie przygotowany formularz. Klasyczne tłumaczenia są zazwyczaj rozliczane na podstawie ilości znaków w tekście, który stanowi przedmiot zlecenia. Precyzyjna wycena odbywa się jednak za pomocą formularza – zrobimy to w ciągu 30 minut. Cały proces jest niezobowiązujący i bezpłatny.

Przesyłasz pliki do wyceny

Wraz z wypełnionym formularzem powinieneś wysłać nam tekst, który jest przedmiotem zlecenia. Można przesłać go w dowolnym formacie, a także dodać uwagi w odpowiednim polu znajdującym się w formularzu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Kiedy otrzymamy wszystkie informacje i tekst, dostarczymy Państwu naszą wycenę, jak i oszacujemy, jak długo będzie trwało wykonanie konkretnego zlecenia. Jeśli nasza oferta zostanie zatwierdzona przez klienta, rozpoczynamy realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz translator rozpoczyna pracę nad tekstem i kończy ją w ustalonym czasie. Każdorazowo jest to osoba, której kompetencje najlepiej pasują do profilu konkretnego zagadnienia.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym terminie wysyłamy plik z tłumaczeniem na adres e-mailowy klienta, umieszczając go jednocześnie w jego panelu Klienta. Oprócz tego, wszelkie tłumaczenia przysięgłe są przesyłane także pocztą, a docierają do klientów w ciągu kilku dni. Każde zlecenie może zostać poddane dodatkowej korekcie (wykonuje ją native speaker).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wszystkie tłumaczenia wychodzące spod pióra naszych tłumaczy cechują się najwyższą jakością i skrupulatnym przekładem, uwzględniającym charakter oraz specyfikę danego języka. Wszystkie zlecenia przygotujemy szybko, niezawodnie i po dokonaniu zupełnie bezpłatnej wyceny.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Dogadamycie gwarantuje fachowe tłumaczenia tekstów „zaawansowanych”, czyli świadectw, umów, dokumentów czy treści naukowych. W naszej firmie pracują osoby specjalizujące się w różnego rodzaju przekładach.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Każdy e-mail, który będzie do nas przesłany, zostanie przetłumaczony już w przeciągu godziny! Mamy świadomość, że płynna komunikacja jest istotna, dlatego też nie zwlekamy z tłumaczeniem maili i przesyłamy je do klienta jak najszybciej. Poza tym, zajmujemy się tłumaczeniem wszelkich witryn internetowych.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli potrzebujesz tłumacza na spotkanie biznesowe lub prywatne – nie zawiedziemy Cię. Niezależnie od tego, czy są to tłumaczenia konsekutywne czy symultaniczne, gwarantujemy wsparcie tłumacza mającego doświadczenie w określonej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Jeżeli obawiasz się zagranicznej konwersacji w innym języku – służymy pomocą! Poza bieżącym tłumaczeniem i niską ceną, oferujemy również możliwość nagrania danej konwersacji i późniejszego odsłuchiwania jej dzięki panelowi Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Każdy tekst można u nas poddać korekcie, która jest wykonywana przez wyspecjalizowanego native speakera. Celem edycji jest w głównej mierze dostosowanie treści do grupy odbiorców określonej branży czy tematyki (np. w kontekście kulturowym konkretnego języka).

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

grono naszych tłumaczy i native speakerów, którzy każdego dnia dbają o stworzenie jak najwyższej jakości przekładów.

300

użytkowników – kontrahenci Dogadamycie, którzy skorzystali z naszych usług (bardzo często wielokrotnie!)

25 000

zleceń – dokładne tyle zleceń zrealizowaliśmy do tej pory razem z naszym zespołem. Z radością zajmiemy się również Twoim!

70 000 000

słowa, które dotychczas napisaliśmy w naszych przekładach. Ta niewiarygodna liczba pokazuje, jak ogromne jest zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi translatorskie.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail