Tłumaczenia
Bielsko-Biała

Jeśli szukasz bezbłędnych i wykonanych na czas tłumaczeń w Bielsku-Białej – odezwij się do nas. Oferujemy tłumaczenia na najwyższym poziomie i gwarantujemy ekspresowy czas ich realizacji. Tłumaczenia wykonane przez naszych wykwalifikowanych tłumaczy, którzy realizują zlecenia w wielu językach, przygotowywane są z wysoką starannością i gwarantują 100% satysfakcji.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Bielsku-Białej - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Poza atrakcyjną ceną gwarantujemy także szeroki zakres realizowanych usług, m.in. tłumaczenia pisemne, biznesowe i przysięgłe. Wszystkie zlecenia będą wykonane z ogromną dokładnością i tak szybko, jak tego wymagasz.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych tłumaczy i ich dużym umiejętnościom, jesteśmy w stanie zapewnić Klientom przekłady aż w 50 różnych językach. Tłumaczenia zawsze realizujemy sprawnie, szybko i na czas. Nasze biuro nie boi się złożonych wyzwań – wszystkie zlecenia są realizowane w trybie ciągłym, dzięki czemu zapewniamy klientom pewność doskonałej usługi! Naszą ofertę adresujemy do wszystkich firm i osób, które szukają w Bielsku-Białej pomocy rzetelnego biura tłumaczeń.

Wiedząc, jak znaczący jest profesjonalizm oraz umiejętność bezbłędnego odwzorowania sensu różnego typu tekstów, nasi specjaliści skupiają uwagę na każdym, nawet najdrobniejszym elemencie tłumaczonych artykułów. Ta kwestia jest bardzo ważna w przypadku dokumentów wymagających tłumaczenia przysięgłego. Współpracując z nami, zyskują Państwo pewność, iż każdy przygotowany przekład charakteryzować się będzie starannością i wysoką jakością. Zaufało nam już wielu klientów mieszkających w Bielsku-Białej – Ciebie także zapraszamy do współpracy.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przekażemy Ci całkowitą wycenę już w ciągu 15 minut otwarcia Twojej wiadomości mailowej wysłanej za pomocą formularza lub po kontakcie telefonicznym. Jeśli sprawa dotyczy natomiast tłumaczeń klasycznych, z góry oferujemy korzystną dla klientów możliwość rozliczenia na podstawie ilości słów w tłumaczonym tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

By nasz zespół mógł podać Ci cenę, którą proponujemy za stworzenie określonego tłumaczenia, wyślij nam swój plik z tekstem (w dowolnym formacie). Jeżeli chcesz dostarczyć nam istotne informacje, wypełnij specjalny formularz do tego przeznaczony.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po zrealizowaniu wyżej wymienionych kroków wyślemy Ci maila z wyceną oraz terminem realizacji zlecenia. Jeśli oferowania przez nas propozycja spotka się z Twoją akceptacją, przystąpimy do realizacji tłumaczenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Wówczas jeden z naszych tłumaczy, dysponujący stosowanymi kwalifikacjami do zrealizowania Twojego zlecenia, wykona przekład w określonym przez nas czasie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dodatkowo, klienci otrzymują tłumaczenia przysięgłe drogą pocztową. W przypadku pozostałych tekstów, gotowy plik pojawia się w umówionym terminie w specjalnym panelu oraz jest wysyłany wiadomością e-mail. Jeżeli zamawiający żąda jeszcze większej precyzji, do przekładu tekstów można zamówić doświadczonego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Znakomicie przełożymy na język obcy każdy tekst, biorąc pod uwagę wszystkie szczegóły w tym jego ogólny przekaz. Charakteryzują nas bardzo atrakcyjne ceny, połączone ze świetną jakością świadczonych tłumaczeń. Oprócz tego, za darmo wycenimy wszystkie zlecenia i zrealizujemy je w tempie ekspresowym.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zapewniamy doskonałe tłumaczenia dokumentacji sądowych, świadectw, umów biznesowych, artykułów naukowych i wszelkich innych dokumentów, które wymagają specjalistycznego i dokładnego podejścia.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Przekazane maile tłumaczymy w niespełna godzinę, aby skutecznie wpisywać się w oczekiwania naszych klientów. W końcu żadna osoba nie zamierza czekać na odpowiedź mailową zbyt długo. W przypadku stron internetowych, przetłumaczymy każdy ich rodzaj tak, aby skutecznie działały w sieci i odpowiadały standardom UX.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W ofercie posiadamy również tłumaczenia ustne, zarówno konsekutywne, jak i symultaniczne. Nasi doświadczeni specjaliści dotrą w każde z w wyznaczonych przez Ciebie miejscu, aby pomóc Ci przełamać każdą barierę językową.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Świadczymy także tłumaczenie rozmów telefonicznych. To usługa, która jest bardzo sprawna i atrakcyjna cenowo. Wszystkie rozmowy można nagrać i odtwarzać w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Współpracując z nami, masz możliwość zamówienia usług naszego profesjonalnego native speakera. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy tłumacze nie zawsze podołają zadaniu np. ze względu na niewystarczające odniesienie się do specyfiki danego kraju. Oferowani przez nas native speakerzy posługują się zarówno określonym językiem, jak i są zapoznani z tradycją tych części świata, w których on obowiązuje, dlatego zawsze dokonają właściwej korekty.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to ilość naszych profesjonalnych tłumaczy i native speakerów. Każdy nasz pracownik posiada odpowiednie kwalifikacje, dzięki czemu oferujemy teksty wysokiej jakości.

300

użytkowników – czyli naszych usługobiorców, którzy decydują się na dalsze korzystanie z naszych usług, ponieważ są zadowoleni z rezultatów współpracy. Pozwól nam zachwycić również Ciebie.

25 000

zleceń – tak wielka liczba pracy świadczy o tym, że rynek wymaga wysokiej jakości tłumaczeń, które nasza firma wykonuje każdego dnia.

70 000 000

taką liczbę słów przetłumaczyliśmy w naszych zleceniach pisemnych. Każdego dnia ułatwiamy naszym klientom sprawną komunikację, niezależnie od profilu tekstu i języka!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail