Tłumaczenia
Bielawa

Najwyższa jakość i szybkość realizacji – to elementy, które stanowią nasz wyróżnik na rynku firm translatorskich funkcjonujących w Bielawie. Nasze tłumaczenia przysięgłe wykonujemy nie tylko ekspresowo, ale także z pełnym zaangażowaniem. Nasi tłumacze to profesjonaliści, którzy każde tłumaczenie dostarczą Państwu nie tylko we wcześniej ustalonym terminie, ale także na opłacalnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Bielawie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wachlarz naszych usług to między innymi najwyższej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz najróżniejsze przekłady pisemne. Nasze cechy to korzystne warunki współpracy i niezwykle szybki czas realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z najlepszych cech Dogadamycie jest oferowanie szybko i fachowo przygotowanych przekładów, które nierzadko wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi tłumacze przygotowują bardzo szybkie tłumaczenia, które pomimo krótkiego czasu wykonania, za każdym razem wykonywane są z niesamowitą dbałością i uwagą. Działamy w trybie ciągłym, przez co tworzymy nasze teksty bez względu na godzinę lub dzień tygodnia, dlatego też oddajemy gotowe zlecenia każdorazowo na czas.

W naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia tekstów różnego rodzaju w nawet 50 różnych językach. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, dzięki czemu przyjmujemy też zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne rodzaje tekstów potrzebują najrozmaitszych kompetencji i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych tłumaczeń za każdym razem typujemy osoby o najlepszych umiejętnościach, które sprawdzą się w przypadku danego zlecenia. Bielawa to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Zanim przystąpimy do wykonania zlecenia, z pewnością będziesz chciał się dowiedzieć, jakie będą pełne koszty usługi. Właśnie z tego powodu gwarantujemy przyszłym klientom możliwość wyceny każdego tekstu – całkowicie darmowo, za pomocą telefonu lub formularza na stronie, szybko (w pół godziny) i bez żadnych zobowiązań. Tak zwane tłumaczenia klasyczne, czyli zwyczajne, są zwykle wyceniane pod względem liczby słów w danym tekście, co uchodzi za bardzo intratne rozwiązanie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Celem otrzymania szczegółowej wyceny, klient powinien przesłać nam plik z tekstem do tłumaczenia. Należy to zrobić za pomocą formularza znajdującego się na stronie, który pozwala na przesłanie plików w rozmaitych formatach, a w specjalnym polu można załączyć inne informacje dotyczące zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem przygotowujemy wycenę zlecenia i określamy, w jakim czasie możemy zapewnić Ci jego wykonanie.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli warunki będą dla Ciebie odpowiednie dobrany do tematyki zlecenia tłumacz pilnie zabierze się do pracy nad przekładem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gotowe tłumaczenie wysyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej witrynie. Co więcej, każdy tekst można poprawić. Jeżeli tego chcesz, skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u kompetentnego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko w formie elektronicznej, ale również za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy zawsze zupełnie bezpłatnie, oferując jednocześnie bardzo korzystne warunki współpracy: konkurencyjne ceny, przekład bardzo zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach i szczególnie szybkie wykonanie. Wszystko to w połączeniu z bardzo dobrą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” tłumaczeniami, zajmujemy się również profesjonalnym tłumaczeniem trudniejszych tekstów. Nasi tłumacze podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres naszych usług wchodzą także tłumaczenia witryn internetowych różnego typu, jak i ekspresowe tłumaczenie e-maili (realizujemy je w maksymalnie godzinę!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli poszukujesz tłumacza znającego się na danej dziedzinie, który przyjedzie w konkretne przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Gwarantujemy translacje ustne konsekutywne i symultaniczne. Dopasujemy się do Twoich potrzeb.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa niezwykle szybka i w przystępnej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeśli dany przekład nie trafił w kontekst czy grono odbiorców dla którego ma być przeznaczony, proponujemy również wprowadzenie korekt do napisanego już tekstu. Edycji dokona nasz native speaker, który najlepiej zna występujące niuanse i konteksty obecne w konkretnym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych wykwalifikowanych tłumaczy i native speakerów, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy przygotowywany tekst był zgodny z oczekiwaniami klientów. Wyróżnia ich doświadczenie i niesłabnący zapał do pracy.

300

użytkowników – liczba klientów zadowolonych z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami na dłużej. Sprawdź nas - na pewno nie pożałujesz!

25 000

zleceń – wciąż podnosimy jakość swoich usług, dlatego odnotowujemy niesłabnące zainteresowanie i zaufanie do tworzonych przez nas przekładów. Dziękujemy!

70 000 000

czyli liczba słów, które do tej pory zostały przetłumaczone we wszystkich przygotowanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi translatorzy pragną więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail