Tłumaczenia
Białystok

Tłumaczenia przysięgłe, jakich się podejmujemy, są wykonywane w krótkim czasie i na dogodnych warunkach. Swoje usługi świadczymy profesjonalnie, dlatego gwarantujemy, że realizowane w wielu językach tłumaczenia, spełnią wszystkie oczekiwania naszych klientów.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Białymstoku - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wśród usług translatorskich, jakie oferujemy klientom znalazły się tłumaczenia pisemne, biznesowe i przysięgłe. Wszystkie są realizowane w atrakcyjnej cenie i terminowo. Ofertę kierujemy do osób zamieszkujących Białystok.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wykwalifikowana kadra doświadczonych tłumaczy, gwarantuje, że tłumaczenia przysięgłe są wykonywane na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy starannie i skrupulatnie, a same tłumaczenia mogą być w ponad 50 językach.

Dzięki wiedzy i wyspecjalizowaniu tłumaczy w wielu dziedzinach, potrafimy podjąć się każdego zadania, z uwzględnieniem specyfiki danej branży. Tłumaczenia przysięgłe wykonane przez naszych współpracowników, uwzględniają nawet drobne niuanse językowe, dzięki czemu przekład jest wierny oryginałowi. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do mieszkańców Białegostoku, ponieważ nasze usługi są świadczone online.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Jeżeli klient jest zainteresowany klasycznym tłumaczeniem, oferujemy atrakcyjną opcję rozliczeniową, uzależnioną od ilości słów w tekście. Informacje dotyczące wyceny można uzyskać poprzez wypełnienie formularza albo kontakt telefoniczny. Czas wyceny nie przekracza 15 minut.

Przesyłasz pliki do wyceny

Na wysłanie plików pozwala nasz formularz zgłoszeniowy. Umożliwia on na dołączenie dokumentów w dowolnym formacie. Oprócz tego znajduje się puste pole z miejscem na dodatkowe uwagi.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

O cenie tłumaczenia, klienta informujemy drogą mailową. W wiadomości jest zawarta również informacja na temat terminu zrealizowania przekładu. Tłumaczenie jest wykonywane po akceptacji warunków.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Zlecenie trafia do wykwalifikowanego tłumacza, który zrobi przekład we wskazanym terminie. W zależności od specyfiki dokumentu, inny specjalista będzie realizował tłumaczenie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Klient dostaje maila w ustalonym czasie - plik będzie również do pobrania z panelu. Istnieje możliwość zamówienia pomocy ze strony native speakera, który wykona korektę przetłumaczonego tekstu.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Nasi tłumacze potrafią przełożyć tekst na jeden z wielu języków z uwzględnieniem specyfiki danego dokumentu i jego kontekstu. Nasze ceny są na atrakcyjnym dla klienta poziomie, jednocześnie gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług, darmową wycenę i ekspresową realizacją.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Nasi współpracownicy są osobami o dużym doświadczeniu, które potrafią sprawnie i rzetelnie zrobić przekład każdego artykułu naukowego, świadectwa, umowy, czy dokumentacji sądowej.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Biorąc pod uwagę różne potrzeby i oczekiwania, tłumaczymy również witryny internetowe. Translacja maili odbywa się maksymalnie w godzinę.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Świadczymy również usługi w ramach tłumaczeń ustnych (konsekutywne albo symultaniczne). Do wyznaczonej lokalizacji dojadą tłumacze posiadający wiedzę i kompetencje w danej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Realizacja tej usługi przez naszą firmę przebiega sprawnie i jest w dobrej cenie. Przetłumaczona rozmowa jest nagrana i klient w każdej chwili może do niej powrócić, odwiedzając Panel Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Każda branża wiąże się ze specyficznym słownictwem, dlatego wykonanie dobrego przekładu nie jest sprawą prostą. Z tego względu nasi tłumacze mogą dokonać korekty tekstu, który już został przetłumaczony, dzięki czemu będzie on wiernie odzwierciedlał oryginał. Korekty realizują native speakerzy doskonale znający język i kulturę danego kraju.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

kompetentnych tłumaczy i native speakerów codziennie realizuje tłumaczenia dla naszych klientów.

300

klientów zaufało naszym przekładom, a wielu z nich wraca do nas z kolejnymi tekstami.

25 000

zrealizowanych zleceń, co pokazuje potrzebę klientów na profesjonalne usługi translatorskie.

70 000 000

słów wykorzystaliśmy w przekładach pisemnych.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail