Tłumaczenia
Biała Podlaska

Dogadamycie świadczy wszystkim klientom mieszkającym w Białej Podlaskiej tłumaczenia różnego typu tekstów – także tych wymagających ogromnego profesjonalizmu oraz troski o każdy szczegół. Dlatego oferowane przez nas tłumaczenia przysięgłe dostarczamy w ekspresowym czasie, po korzystnej cenie i z możliwością wykonania ich w wielu różnych językach. Do wszystkich zleceń przystępujemy z odpowiednią skrupulatnością i odpowiedzialnością.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Białej Podlaskiej - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Najwyższa jakość przekładów, natychmiastowa realizacja i konkurencyjne stawki – to wszystko powoduje, że bez obaw możesz powierzyć nam tłumaczenia pisemne, przysięgłe czy biznesowe. Jeżeli Biała Podlaska to miasto, w którym szukasz profesjonalistów - koniecznie zobacz przygotowaną przez nas ofertę!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Prawidłowo sporządzone tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza bezbłędności, ogromnego zaangażowania i znakomitych kompetencji. Dlatego każda współpracująca z nami osoba wykazuje właśnie takie cechy.

Uważna selekcja tłumaczy i wybór kompetentnego zespołu, umożliwia nam wykonywanie bardzo dobrych jakościowo przekładów w ponad pięćdziesięciu różnych językach. Wykonywane przez nas tłumaczenia znajdują uznanie wśród wielu klientów, którzy chętnie wracają do naszego biura z nowymi zleceniami. Poza wielkim zaangażowaniem pracowników, charakteryzujemy się również kompleksową ofertą, dzięki czemu wykonujemy tłumaczenia zwykłe, biznesowe i przysięgłe. Nasze zalety to wysoka jakość oraz gwarancja zadowolenia. Jesteśmy jednym z najlepszych biur, które oferują tłumaczenia w Białej Podlaskiej. Szczegółowe informacje znajdziesz oczywiście w naszej ofercie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Każde zlecenie wycenimy dla Ciebie zupełnie za darmo i błyskawicznie (zaledwie w 15 minut!). Wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą formularza umieszczonego na stronie lub zadzwonisz na podany numer. Jeżeli powierzysz nam tłumaczenie tzw. „standardowe”, zaproponujemy Ci wycenę w oparciu o ilość wyrazów znajdujących się w Twoim dokumencie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dzięki temu będziemy mogli jak najlepiej i jak najsprawniej wycenić przekład. Najlepiej wykonać to za pomocą umieszczonego na tej witrynie formularza, w którym możesz również umieścić kilka dodatkowych wskazówek.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po kontakcie z naszym biurem otrzymasz zarówno cenę za realizację całego zlecenia, jak i informację o czasie, w którym nasi specjaliści mogą je dla Ciebie wykonać. Po zaakceptowaniu warunków, niezwłocznie przystąpimy do realizacji zlecenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do każdego zamówienia wybieramy osobę, której umiejętności sprawdzą się najkorzystniej przy pracy z konkretnym tekstem. Nasi tłumacze posiadają określone specjalizacje, dlatego wielu z nich zajmuje się wyłącznie określonymi rodzajami dokumentów, dzięki czemu stale udoskonalają swoje kwalifikacje i gwarantują staranność przekładów.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy zlecenie będzie już gotowe, w umówionym terminie dostaniesz od nas gotowy plik z tłumaczeniem. Poza tym, umieścimy go w Twoim Panelu Użytkownika, zaś osoby, które zleciły nam tłumaczenia przysięgłe, otrzymają ten sam dokument również listownie. Jeśli tekst będzie wymagał dodatkowej korekty, zaproponujemy Ci usługi naszego native speakera, który skoryguje dany tekst.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy tekst wycenimy za darmo, zaoferujemy konkurencyjne warunki współpracy, wykonamy ekspresowe i jednocześnie perfekcyjnej jakości tłumaczenie. Z naszym biurem tłumaczeń nie musisz się martwić, że przekład będzie niekompletny, lub nie uwzględni istotnych szczegółów czy kontekstu.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Nasz zespół wykonuje różnego rodzaju przekłady, także te wymagające technicznego podejścia. Skrupulatnie zajmiemy się każdym świadectwem, dokumentem sądowym lub artykułem naukowym.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Zapewniamy możliwość szybkiego przetłumaczenia wiadomości e-mail (do godziny), w ten sposób możesz szybko udzielić wymaganej odpowiedzi i nie zaburzyć płynności konwersacji. Nasi specjaliści tłumaczą także strony internetowe.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od branży, w której wymagane jest tłumaczenie, dobierzemy dla Ciebie tłumacza, który zna się na określonym temacie i w wyznaczonym czasie dojedzie w określoną przez Ciebie lokalizację. Oferujemy tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To jedna z naszych unikalnych usług, która jest realizowana w ekspresowym czasie realizacji i niskiej cenie. Każda konwersacja może zostać nagrana i udostępniona w Panelu Użytkownika, dzięki czemu można wielokrotnie ją odsłuchać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W sytuacji, gdy tłumacz nie podoła zleceniu, niewystarczająco rozpatrując kontekst czy szczegóły językowe znajdujące się w tekście, możemy zaproponować wsparcie doświadczonego native speakera. Dokona on bezbłędnej korekty opracowanego tekstu, ponieważ zna nie tylko określony język, ale również bezbłędnie orientuje się w uwarunkowaniach kulturowych, niejednokrotnie wymaganych w przypadku tłumaczeń.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

gwarantujemy klientom najwyższy standard świadczonych usług, ponieważ zatrudniamy aż siedmiuset zawodowych i kompetentnych native speakerów oraz tłumaczy.

300

to ilość klientów, którzy skorzystali z usług Dogadamycie. Te osoby wielokrotnie korzystają z naszych tłumaczeń, chętnie rekomendując nas swoim bliskim.

25 000

liczba wykonanych tłumaczeń pokazuje, jak znacznym zaufaniem darzą nas osoby powierzające nam przekład tekstów.

70 000 000

czyli ilość słów, które do tej pory wystukali na klawiaturach nasi specjaliści w przypadku wszystkich zleceń pisemnych.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail