Tłumaczenia
Bełchatów

Dogadamycie gwarantuje wszystkim zainteresowanym mieszkającym w Bełchatowie tłumaczenia różnego rodzaju tekstów – także tych wymagających ogromnego profesjonalizmu i dbałości o każdy szczegół. Dlatego oferowane przez nas tłumaczenia przysięgłe wykonujemy w ekspresowym czasie, po korzystnej cenie i z możliwością wykonania ich w wielu różnych językach. Do wszystkich zadań przystępujemy z właściwą skrupulatnością i odpowiedzialnością.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Bełchatowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Błyskawiczna realizacja, konkurencyjne stawki oraz wysoka jakość przekładów – to wszystko powoduje, że bez obaw możesz przekazać nam tłumaczenia pisemne, biznesowe czy przysięgłe. Jeżeli Bełchatów to miasto, w którym szukasz doświadczonych tłumaczy - koniecznie zobacz przygotowaną przez nas ofertę!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dobrze wykonane tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza perfekcji, doskonałych umiejętności i sporego zaangażowania. Dlatego każda współpracująca z nami osoba wykazuje dokładnie takie cechy.

Precyzyjna selekcja tłumaczy i wybór zgranego zespołu, umożliwia nam wykonywanie wysokiej jakości przekładów w ponad 50 różnych językach. Świadczone przez nas tłumaczenia znajdują uznanie wśród licznych klientów, którzy chętnie wracają do naszego biura z kolejnymi zleceniami. Poza ogromnym zaangażowaniem pracowników, wyróżniamy się również bogatą ofertą, dzięki czemu realizujemy tłumaczenia zwykłe, biznesowe i przysięgłe. Nasze atuty to wysoka jakość i gwarancja zadowolenia. Jesteśmy jednym z najlepszych biur, które oferują tłumaczenia w Bełchatowie. Szczegółowe informacje znajdziesz oczywiście na tej stronie internetowej.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Każde zlecenie wycenimy dla Ciebie całkowicie bezpłatnie i w ekspresowym tempie (w niespełna 15 minut!). Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość przy pomocy formularza umieszczonego na stronie lub zadzwonisz na wskazany numer. Jeżeli powierzysz nam tłumaczenie tzw. „standardowe”, zaoferujemy Ci wycenę w oparciu o ilość słów znajdujących się w danym tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

W ten sposób będziemy mogli jak najlepiej i jak najsprawniej wycenić przekład. Najlepiej zrobić to za pomocą umieszczonego na tej witrynie formularza, w którym możesz również umieścić kilka dodatkowych uwag.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po skontaktowaniu się z nami otrzymasz zarówno cenę za realizację całego tłumaczenia, jak i informację o czasie, w którym nasi tłumacze mogą je dla Ciebie wykonać. Po zaakceptowaniu warunków, niezwłocznie przystąpimy do realizacji zlecenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do każdego przekładu przydzielamy specjalistę, którego umiejętności sprawdzą się najlepiej przy pracy z danym tekstem. Nasi tłumacze posiadają określone specjalizacje, dlatego wielu z nich zajmuje się tylko określonymi typami treści, dzięki czemu stale udoskonalają swoje kwalifikacje i zapewniają staranność przekładów.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy zlecenie będzie już przygotowane, w określonym wcześniej terminie otrzymasz od nas gotowy plik z tłumaczeniem. Oprócz tego, zostanie on umieszczony w Twoim Panelu Klienta, zaś osoby, które zamówiły tłumaczenia przysięgłe, dostaną ten sam dokument również listownie. Jeśli coś trzeba będzie skorygować, zaproponujemy Ci usługi naszego native speakera, który poprawi dany tekst.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy tekst wycenimy za darmo, zaproponujemy atrakcyjne warunki współpracy, wykonamy szybkie, a równocześnie świetnej jakości tłumaczenie. Z naszym biurem tłumaczeń nie musisz się martwić, że przekład będzie niedokładny, lub nie uwzględni kluczowych szczegółów czy kontekstu.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Nasz zespół wykonuje różnego typu zlecenia, również te wymagające profesjonalnego podejścia. Skrupulatnie zajmiemy się każdym dokumentem sądowym, świadectwem lub artykułem naukowym.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Oferujemy możliwość szybkiego przetłumaczenia maili (do godziny), dzięki czemu będziesz mógł szybko udzielić oczekiwanej odpowiedzi i nie zaburzyć płynności komunikacji. Nasi specjaliści tłumaczą także różnego rodzaju witryny internetowe.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Zależnie od branży, w której wymagane jest tłumaczenie, wybierzemy dla Ciebie tłumacza, który orientuje się w określonym temacie i w wybranym czasie dojedzie w określoną przez Ciebie lokalizację. Proponujemy tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To jedna z naszych wyjątkowych usług, która jest świadczona w błyskawicznym czasie realizacji i konkurencyjnej cenie. Każda rozmowa może zostać zapisana i udostępniona w Panelu Klienta, istnieje możliwość jej wielokrotnego odtwarzania.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W przypadku, gdy tłumacz nie podoła zadaniu, niedostatecznie rozpatrując kontekst czy szczegóły lingwistyczne znajdujące się w tekście, możemy zaproponować usługę profesjonalnego native speakera. Dokona on bezbłędnej korekty przygotowanego tekstu, ponieważ rozumie nie tylko określony język, ale również świetnie orientuje się w uwarunkowaniach kulturowych, niejednokrotnie wymaganych w przypadku tłumaczeń.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

zapewniamy klientom wysoki standard realizowanych usług, ponieważ zatrudniamy aż siedmiuset profesjonalnych i doświadczonych native speakerów oraz tłumaczy.

300

to ilość klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z pomocy Dogadamycie. Te osoby bardzo często korzystają z naszych tłumaczeń, chętnie polecając nas swoim znajomym.

25 000

liczba zrealizowanych tłumaczeń informuje, jak znacznym zaufaniem darzą nas osoby powierzające nam przekład tekstów.

70 000 000

czyli słowa, które do tej pory wystukali na klawiaturach nasi pracownicy w przypadku wszystkich przekładów pisemnych.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail