Tłumaczenia
Będzin

Dogadamycie zapewnia wszystkim zainteresowanym mieszkającym w Będzinie tłumaczenia różnego rodzaju tekstów – również tych wymagających dużego profesjonalizmu oraz troski o każdy niuans. Dlatego oferowane przez nas tłumaczenia przysięgłe wykonujemy w szybkim tempie, po korzystnej cenie i z opcją wykonania ich w wielu różnych językach. Do każdego zadania przystępujemy z odpowiednią skrupulatnością i uwagą.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Będzinie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Ekspresowa realizacja, atrakcyjne ceny i wysoka jakość przekładów – to wszystko powoduje, że bez obaw możesz przekazać nam tłumaczenia pisemne, biznesowe czy przysięgłe. Jeżeli Będzin to miasto, w którym szukasz doświadczonych tłumaczy - koniecznie poznaj naszą ofertę!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Fachowo przygotowane tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza bezbłędności, sporego zaangażowania oraz doskonałych umiejętności. Dlatego każda współpracująca z nami osoba wykazuje właśnie takie cechy.

Uważna selekcja tłumaczy i dobór zgranego zespołu, pozwala nam wykonywanie bezbłędnych przekładów w ponad 50 różnych językach. Realizowane przez nas tłumaczenia zyskują uznanie wśród wielu klientów, którzy chętnie powracają do naszego biura z kolejnymi zleceniami. Poza wysokim zaangażowaniem pracowników, charakteryzujemy się również wszechstronną ofertą, dzięki czemu wykonujemy tłumaczenia zwykłe, przysięgłe i biznesowe. Naszymi atutami są najwyższa jakość i gwarancja zadowolenia. Jesteśmy jednym z najlepszych biur, które świadczą tłumaczenia w Będzinie. Więcej informacji znajdziesz oczywiście w naszej ofercie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Każde zlecenie wycenimy dla Ciebie całkowicie bezpłatnie i w błyskawicznym tempie (w niespełna 15 minut!). Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość przy pomocy formularza znajdującego na stronie lub zadzwonisz na nasz numer. Jeśli zlecasz tłumaczenie tzw. „klasyczne”, zaproponujemy Ci wycenę na podstawie ilości słów znajdujących się w Twoim tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

W ten sposób będziemy mogli jak najlepiej i jak najsprawniej wycenić przekład. Najlepiej wykonać to za pomocą umieszczonego na tej witrynie formularza, w którym możesz również dodać kilka wskazówek lub dodatkowych informacji.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po kontakcie z naszym biurem otrzymasz zarówno cenę za realizację pełnego zlecenia, jak i informację o czasie, w którym nasi specjaliści mogą je dla Ciebie wykonać. Jeśli zaakceptujesz nasze warunki, natychmiast rozpoczniemy jego realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do każdego tłumaczenia wybieramy osobę, której kwalifikacje sprawdzą się najkorzystniej przy pracy z określonym tekstem. Nasi tłumacze posiadają określone specjalizacje, dlatego wielu z nich zajmuje się wyłącznie określonymi rodzajami dokumentów, dzięki czemu ciągle podnoszą swoje kompetencje oraz gwarantują wierność przekładów.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy zlecenie zostanie w całości wykonane, w określonym wcześniej terminie dostaniesz od nas gotowy plik z tłumaczeniem. Oprócz tego, umieścimy go w Twoim Panelu Klienta, zaś osoby, które zamówiły tłumaczenia przysięgłe, otrzymają ten sam dokument również pocztą tradycyjną. Jeśli coś trzeba będzie skorygować, zaproponujemy Ci usługi naszego native speakera, który poprawi każdy tekst.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy dokument wycenimy za darmo, zaoferujemy atrakcyjne warunki współpracy, wykonamy ekspresowe, a równocześnie perfekcyjnej jakości tłumaczenie. Z naszym biurem tłumaczeń nie musisz się martwić, że przekład będzie niekompletny, lub nie uwzględni istotnych szczegółów czy kontekstu.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Nasz zespół wykonuje różnego typu zlecenia, również te wymagające profesjonalnego podejścia. Uważnie zajmiemy się każdym artykułem naukowym, świadectwem lub dokumentem sądowym.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Proponujemy możliwość błyskawicznego przetłumaczenia maili (do godziny), w ten sposób możesz szybko udzielić oczekiwanej odpowiedzi i nie zaburzyć płynności komunikacji. Nasi specjaliści tłumaczą także różnego rodzaju strony internetowe.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od branży, w której wymagane jest tłumaczenie, dobierzemy dla Ciebie tłumacza, który zna się na określonym temacie i w wyznaczonym dniu dojedzie w określoną przez Ciebie lokalizację. Zapewniamy tłumaczenia ustne konsekutywne oraz symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To jedna z naszych wyjątkowych usług, która jest oferowana w konkurencyjnej cenie i szybkim czasie realizacji. Każda rozmowa może zostać nagrana i udostępniona w Panelu Użytkownika, istnieje możliwość jej wielokrotnego odtwarzania.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W przypadku, gdy tłumacz nie podoła zadaniu, niedostatecznie rozpatrując kontekst czy niuanse lingwistyczne znajdujące się w tekście, możemy zaoferować pomoc profesjonalnego native speakera. Dokona on znakomitej korekty opracowanego tekstu, ponieważ rozumie nie tylko określony język, ale również bardzo dobrze orientuje się w uwarunkowaniach kulturowych, niejednokrotnie wymaganych w przypadku tłumaczeń.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

zapewniamy klientom najwyższy standard realizowanych usług, ponieważ zatrudniamy aż siedmiuset profesjonalnych i kompetentnych tłumaczy oraz native speakerów.

300

to ilość klientów, którzy skorzystali z usług Dogadamycie. Te osoby bardzo często korzystają z naszych tłumaczeń, chętnie rekomendując nas swoim bliskim.

25 000

liczba wykonanych zleceń informuje, jak ogromnym zaufaniem darzą nas osoby powierzające nam tłumaczenia tekstów.

70 000 000

czyli słowa, które do dziś wystukali na klawiaturach nasi pracownicy w przypadku wszystkich przekładów pisemnych.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail