Tłumaczenia
Augustów

Dobra jakość i szybkość realizacji – to cechy, które wyróżniają nas na rynku firm translatorskich funkcjonujących w Augustowie. Nasze tłumaczenia przysięgłe wykonujemy nie tylko szybko, ale również z absolutnym zaangażowaniem. Nasi tłumacze to profesjonaliści, którzy każde tłumaczenie dostarczą Państwu nie tylko we wcześniej ustalonym czasie, ale także na opłacalnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Augustowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Paleta naszych usług to przede wszystkim najwyższej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz najróżniejsze przekłady pisemne. Nasze cechy to korzystne warunki współpracy i bardzo szybki termin realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z najlepszych cech Dogadamycie jest oferowanie szybko i profesjonalnie przygotowanych przekładów, które nierzadko wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi tłumacze tworzą bardzo szybkie tłumaczenia, które bez względu na krótki czas wykonania, za każdym razem wykonywane są z niesamowitą dbałością i uwagą. Działamy w trybie ciągłym, przez co przygotowujemy nasze teksty niezależnie od godziny lub dni tygodnia dlatego też dostarczamy gotowe zlecenia zawsze w terminie.

W naszej ofercie znajdziesz przekłady tekstów różnego rodzaju w nawet 50 różnych językach. Angażujemy do pracy doświadczonych fachowców, przez co przyjmujemy także zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne typy tekstów wymagają najrozmaitszych umiejętności i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych przekładów zawsze dobieramy tłumaczy o odpowiednich umiejętnościach, które sprawdzą się w przypadku danego zlecenia. Augustów jest miastem, w którym szukasz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przed przystąpieniem do wykonania zlecenia, z pewnością chciałbyś wiedzieć, jakie będą całościowe koszty usługi. Właśnie z tego powodu gwarantujemy przyszłym kontrahentom możliwość wyceny wszystkich tekstów – absolutnie bezpłatnie, za pomocą telefonu lub formularza na stronie, szybko (w 30 minut) i bez jakichkolwiek zobowiązań. Tzw. tłumaczenia klasyczne, czyli zwyczajne, są przeważnie wyceniane przez wzgląd na liczbę słów w konkretnym tekście, co uchodzi za bardzo intratne rozwiązanie.

Przesyłasz pliki do wyceny

W celu uzyskania całościowej wyceny, klient powinien wysłać nam plik z tekstem do tłumaczenia. Należy to uczynić za pomocą formularza znajdującego się na stronie, który pozwala na przesłanie plików w rozmaitych formatach, a w przeznaczonym na to polu można załączyć dodatkowe informacje na temat zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem wyceniamy zlecenie i określamy, w jakim terminie będziemy w stanie zagwarantować Ci jego wykonanie.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli warunki będą Ci odpowiadać, dobrany do charakteru zlecenia tłumacz pilnie zacznie pracować nad przekładem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wykonane tłumaczenie przesyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej witrynie. Co więcej, wszystkie teksty można poprawić. W tym celu skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u kompetentnego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko w formie elektronicznej, ale również za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy każdorazowo zupełnie nieodpłatnie, zapewniając jednocześnie bardzo korzystne warunki współpracy: niskie ceny, przekład niezwykle zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach i niesamowicie szybkie wykonanie. Wszystko to w połączeniu z najwyższą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” przekładami, zajmujemy się również profesjonalnym tłumaczeniem trudniejszych tekstów. Nasi translatorzy podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą również tłumaczenia stron internetowych różnego typu, jak i ekspresowe tłumaczenie e-maili (realizujemy je nie dłużej niż 60 minut!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli poszukujesz tłumacza mającego pojęcie o danej dziedzinie, który dotrze w umówione przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Gwarantujemy tłumaczenia ustne konsekutywne lub symultaniczne. Dostosujemy się do Twoich wymagań.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa wyjątkowo szybka i w przystępnej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeśli dany przekład nie trafił w kontekst lub grono odbiorców dla którego ma być skierowany, proponujemy również wprowadzenie poprawek do napisanego już tekstu. Edycji podejmie się nasz native speaker, który najlepiej zna występujące niuanse i konteksty obecne w danym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych profesjonalnych translatorów i native speakerów, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst był zgodny z wymaganiami klientów. Wyróżnia ich doświadczenie i niesłabnące zaangażowanie.

300

użytkowników – klienci zadowoleni z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami na dłużej. Sprawdź nas i przekonaj się, że warto!

25 000

zleceń – wciąż podnosimy jakość swoich usług, przez co odnotowujemy niesłabnące zainteresowanie i zaufanie do wykonywanych przez nas przekładów. Dziękujemy!

70 000 000

czyli ilość słów, które do tej pory zostały przetłumaczone we wszystkich przygotowanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi tłumacze pragną więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail