Tłumaczenia
Andrychów

Zdajemy sobie sprawę z tego, że najlepsze tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza najwyższych kompetencji. Właśnie dlatego werbujemy wyłącznie profesjonalistów z doświadczeniem i niezwykle dobrymi umiejętnościami lingwistycznymi. Nasze tłumaczenia to 100% zadowolenia z wykonanego zlecenia i ekspresowe dostarczenie przygotowanych tekstów. Dlatego w Andrychowie jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Andrychowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi najmocniejszymi stronami są ekspresowy czas wykonania tłumaczenia, wysokie kompetencje tłumaczy oraz atrakcyjne warunki cenowe. Wykonujemy bogaty zakres usług, w tym przekłady w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Zlecane nam tłumaczenia są wykonywane na bieżąco, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, przez co zapewniamy swoim kontrahentom ekspresowe oddanie tekstów – każdorazowo w umówionym wcześniej czasie. W zakres naszych usług wliczają się zarówno klasyczne tłumaczenia, a także wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Co więcej, zajmujemy się przekładem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz obfity zakres usług i liczba współpracujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się wszystkich lingwistycznych wyzwań. Obecnie nasze biuro przygotowuje translacje najróżniejszych treści w ponad 50 językach. Dzięki temu mamy całkowitą pewność, że przygotowane przez nasze biuro tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim wymaganiom naszych klientów. Andrychów to miasto, w którym szukasz rzetelnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz zamieszczony na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W przeciwieństwie od wielu innych przedsiębiorstw u nas jest ona zupełnie darmowa. Kontaktując się z naszą firmą poprzez formularz zamieszczony na stronie lub dzwoniąc pod udostępniony numer telefonu, ekspresowo otrzymasz wszelkie potrzebne informacje. Klasyczne przekłady rozliczamy na zasadzie liczby słów do przetłumaczenia w danym tekście i takie rozwiązanie proponujemy naszym klientom (opcja ta jest wyjątkowo korzystna cenowo). Wszystkie zlecenia wycenimy w nie więcej niż pół godziny.

Przesyłasz pliki do wyceny

Za pomocą formularza na stronie możesz przesłać nam tekst, będący przedmiotem zlecenia. Dostarcz go nam w formie dowolnego pliku. Możesz dodać też kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby dokładnie nakreślić Ci cały tryb pracy naszego tłumacza i uprościć podjęcie decyzji o współpracy z naszą firmą, prześlemy nie tylko wycenę zlecenia, ale również określimy termin, w jakim jesteśmy w stanie dostarczyć gotowe tłumaczenie. Kiedy potwierdzisz te warunki, przystąpimy do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie wybrany tłumacz (który najlepiej odda sens i istotę Twojego zlecenia) zrealizuje tłumaczenie w terminie, który ustaliliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym czasie translacja pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, a także w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – oprócz wersji elektronicznej – są oddawane również w formie fizycznej, czyli pocztą. Do wszystkich translacji można ponadto zlecić korektę native speakera, który zadba o to, aby treść pełniej odzwierciedlała charakter i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Dobre biuro tłumaczeń to takie, które wie jak przygotowywać tłumaczenia w 100% spełniające potrzeby klienta. Musi wzbudzać zaufanie najwyższą jakością tekstów oraz brać pod uwagę elementy charakterystyczne dla konkretnego języka. Dogadamycie jest dokładnie takim miejscem – godnym zaufania, w ciągłym rozwoju i gwarantującym ekspresową realizację zlecenia.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy wykonujemy z dużą pieczołowitością i koncentracją na danym zleceniu. Dlatego bez problemu i w ekspresowym tempie wykonamy wszelkie przekłady świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o każdej tematyce, przekładając ją na wybrany język. Tłumaczenie e-maili wykonujemy praktycznie “od ręki”. Zajmuje nam to maksymalnie sześćdziesiąt minut, aby jak najszybciej pozwolić klientowi na udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli potrzebujesz precyzyjnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w dobre miejsce. Nasi tłumacze zjawią się w wybranym przez Ciebie miejscu i terminie, aby towarzyszyć Ci np. w spotkaniu biznesowym. Ponadto, dobierzemy osobę mającą pojęcie o określonej branży, która pomoże w dokładniejszym zrozumieniu konwersacji.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Oferujemy także w pełni płynne i zachęcające cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Poza bieżącą translacją konwersacji, możemy także nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby można było wrócić do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszej firmy to osoby nie tylko o najwyższym stopniu umiejętności lingwistycznych, ale również mające pojęcie o specyfice konkretnego języka. Dlatego zapewniamy także możliwość dokonania przez nich edycji już przełożonych tekstów tak, aby dostosować je do właściwego kontekstu czy grona odbiorców. Niewątpliwie podnosi to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które są zatrudnione w naszym przedsiębiorstwie w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak liczne grono pozwala na podejmowanie zleceń z różnych branż i przygotowywanie treści najwyższej jakości.

300

użytkowników – klienci korzystający z naszych usług od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się rozrasta, a Dogadamycie energicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich potrzebujących wysokiej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tyle zleconych nam tłumaczeń sprawiło, że dzisiaj jesteśmy jednym z najprężniej działających biur translatorskich na rynku.

70 000 000

tak wiele wyrazów napisali na ten moment nasi tłumacze w ramach tworzenia tłumaczeń pisemnych. Chcemy dalej się rozwijać i dawać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail